L&T مالی بازو می بندد $100 میلیون خارجی تجاری استقراض از بانک سرمایه گذاری زیرساخت های آسیایی

توسعه علائم AIIB اولین وام غیر بانکی و مالی شرکت (NBFC) در هند ، L&T زیرساخت های سرمایه گذاری شرکت, یک شرک

توسط HONARMANDKHABAR در 17 تیر 1399
The development marks AIIB’s first loan to a non-banking financial company (NBFC) in India, the company said.توسعه علائم AIIB اولین وام غیر بانکی و مالی شرکت (NBFC) در هند ،

L&T زیرساخت های سرمایه گذاری شرکت, یک شرکت تابعه از L&T سرمایه گذاری, صعود است $100 میلیون خارجی تجاری استقراض (ECB) وام از بانک سرمایه گذاری زیرساخت های آسیایی (AIIB). این شرکت با دریافت اولین tranche از 50 میلیون دلار از مجموع 100 میلیون دلار بانک مرکزی آن را در یک نسخه. وام درآمد حاصل خواهد شد استفاده می شود به در-قرض دادن به بزرگ و در مقیاس متوسط باد و انرژی خورشیدی پروژه های زیربنایی در هند.

Dinanath Dubhashi MD و مدیر عامل شرکت L&T سرمایه گذاری گفت: سرمایه گذاری از یک سازمان مانند AIIB که به دنبال یک سختگیرانه سعی و کوشش به دلیل روند این شرکت ظرفیت کارآیی عملکرد گذشته و نظارتی compliances قبل از هر گونه سرمایه گذاری تصریح تعهد ما به سبز تامین مالی پروژه است."

اخبار مرتبط

توسعه علائم AIIB اولین وام غیر بانکی و مالی شرکت (NBFC) در هند ،

L&T مالی قبلا فاش کرد که آن را تا به حال برنامه ای برای افزایش تا 2,000 تومان کرور روپیه با صدور اولویت سهام از طریق ارائه عمومی یا خصوصی دادن.

این شرکت به دنبال خواهد سهامداران تصویب این پیشنهاد در مجمع عمومی سالانه (AGM) برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 28.

"در حال برگزاری شرکت, شرکت نیاز به افزایش بودجه برای چنین تزریق. این شرکت نیز نیاز به منابع مالی برای سرمایه در گردش مورد نیاز از جمله رهایی از اولویت سهام از زمان به زمان" L&T دارایی گفت.

L&T امور مالی گزارش شده بود 30 ٪ در سال در سال (y-o-y) کاهش در سود خالص در 385 تومان کرور روپیه در ماه مارس سه ماهه. درآمد برای سه ماهه تحت بررسی افزایش به تومان 3,427 کرور از Rs 3,384 کرور از یک سال پیش.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب