L&T رتبه: خرید — متوسط در سه ماهه پایانی

L&T خدمات فناوری (LTTS) گزارش دلار درآمد کاهش 2% q-o-q در Q4FY20. حاشیه Ebitda در آمد در ~ 19.8% (ex-one-o

توسط HONARMANDKHABAR در 4 خرداد 1399
L&T Technology Services (LTTS) reported USD revenue decline of 2% q-o-q in Q4FY20. Ebitda margin came in at ~ 19.8% (ex-one-off), in line with our estimate.L&T خدمات فناوری (LTTS) گزارش دلار درآمد کاهش 2% q-o-q در Q4FY20. حاشیه Ebitda در آمد در ~ 19.8% (ex-one-off) در خط با ما تخمین می زنند.

L&T خدمات فناوری (LTTS) گزارش دلار درآمد کاهش 2% q-o-q در Q4FY20. حاشیه Ebitda در آمد در ~ 19.8% (ex-one-off) در خط با ما تخمین می زنند. درآمد انقباض منتسب به 9 درصد q-o-q شیب در کارخانه مهندسی (PE) خسته کننده قوی 7% q-o-q رشد در دستگاه های پزشکی کسب و کار. محصولات صنعتی و مخابراتی و سلام فن آوری شدند حاشیه پایین q-o-q.

مدیریت خودداری از هدایت برای FY21 اما ذکر آنها انتظار می رود درآمد به اسلاید در Q1FY21 و بهبود را پس از آن. در حالی که ما همچنان صعودی در بلند مدت چشم انداز رشد سریع ER&D و باور LTTS است در یک موقعیت قطب به سود آن در کوتاه مدت درد از COVID-19 نیروهای ما دست به قطع LTTS را EPS 15 درصد برای هر یک از FY21e و FY22e.

اخبار مرتبط

ما همچنین کاهش آن هدف چندگانه از 20x به 17x در خط با ما تنظیم بخشی. حفظ خرید با یک تجدید نظر TP تومان 1,394 (Rs 1,885 قبل از آن) در 17x Q2FY22e EPS.

Covid-19 خروج نقاهت کسب و کار: حاشیه Ebitda فرسایش 160bps q-o-q به 18.5 درصد تا حد زیادی (~130bps) با توجه به یک COVID-19-مربوط به CSR تخصیص. LTTS آغاز شده بود دوره نقاهت بعد از آن بدترین فاز در مخابرات و سلام فن آوری, اما COVID-19 و سقوط قیمت نفت, بود, بار دیگر از خط خارج روند و دلیلی برای نگرانی. در حالی که مدیریت انتظار دارد که اکثر کسب و کار (به جز PE) برای بازیابی به شدت در H2FY21 کلی رشد FY21 در بهترین حالت خواهد بود بنحوی بدون درآمد/رشد درآمد در سال.

چشم انداز: موقت درد—عدم اطمینان همچنان به دریا چشم انداز ER&D در رشد درآمد در حال حاضر بیشتر تضعیف توسط COVID-19 بحران است. با این وجود ما معتقدیم ER&D تقاضا می تواند گزاف گویی و کمک به LTTS متوجه رشد بالقوه آن است. سهام تجارت در 12.8 x FY22EE EPS. حفظ 'خرید/تا'.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن