ماهاراشترا دولت خارج تصمیم به اجازه فروش BT پنبه دانه از مارس 1

این ماهاراشترا دولت به یاد می آورد پیش از آن تصمیم به اجازه فروش BT پنبه دانه از آوریل 1.این ماهاراشترا دولت ب

توسط HONARMANDKHABAR در 15 اردیبهشت 1399
این ماهاراشترا دولت به یاد می آورد پیش از آن تصمیم به اجازه فروش BT پنبه دانه از آوریل 1.

این ماهاراشترا دولت به یاد می آورد پیش از آن تصمیم به اجازه فروش BT پنبه دانه از آوریل 1. تصمیم گرفته شد پس از دولت بخش کشاورزی با نزدیک شدن به مرکزی موسسه تحقیقات پنبه (CICR), Nagpur, به دنبال مشاوره در برابر پس زمینه از Covid-19 همه گیر موثر در کشور است.

VN Waghmare مدیر CICR عمده مرکز تحقیقات پنبه کشور با اشاره به این که در نظر گرفتن وضعیت فعلی به حساب آن توصیه کرده است که دولت در ایجاد آگاهی در میان کشاورزان و آموزش به آنها برای دست برداشتن از اوایل کاشت. کشاورزان باید گفت: برای انتخاب کردن برای کاشت عملیات تنها توسط اواسط ماه ژوئن برای جلوگیری از امکان صورتی bollworm آلودگی محصول موسسه گفت.

اخبار مرتبط

Waghmare گفت: اگر BT پنبه دانه در دسترس ساخته شده در اوایل به کشاورزان و آنها در اوایل کاشت پنجره از کاشت می شود طولانی تر و شانس صورتی bollworm هجوم بالاتر است. این موسسه توصیه می شود فروش دانه از مه 25.

پنبه مهم kharif محصول و ماهاراشترا به طور معمول می بیند حدود 40 لاخ هکتار منطقه تحت این محصول است. صورتی bollworm حمله توپ پنبه در نظر گرفته شده است خطرناک است. کارشناسان می گویند در اوایل پنبه کاشت منجر به صورتی bollworm حمله. کرم زنده در پنبه و توسعه در درجه حرارت بالا ،

صورتی bollworm باعث شده بود خسارات زیادی به محصول پنبه در ماهاراشترا در سال 2017, با کشاورزان, گزارش, زیان های بزرگ. دولت کشاورزی بخش پس گرفته گسترده توسعه برنامه ها به تلقین مدیریت تلفیقی آفات (IPM). IPM شیوه تا به حال دلسرد کاشت زود هنگام و همچنین صحبت در مورد استفاده از فرمون تله (مفتولهای که دام نر شب پره با استفاده از 'lures که زن فرمون آغشته بر روی آنها).

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن