مرد متهم تومان 8-کرور GST, گریز معلوم می شود پاکستان به دست آمده Aadhaar پان در اسناد جعلی

با توجه به DGGI و تحقیقات نشان داده است که ماتا و دیگر متهم گفته طفره رفت مالیاتی تومان 8.04 کرور روپیه از طری

توسط HONARMANDKHABAR در 9 تیر 1399
با توجه به DGGI و تحقیقات نشان داده است که ماتا و دیگر متهم گفته طفره رفت مالیاتی تومان 8.04 کرور روپیه از طریق پان تاپیک, تجارت بدون GST صورتحساب. (IE)

اداره کل GST هوش گفت: یک دادگاه در ایندور در Madhya Pradesh که یک مرد درگیر در فرار از GST بیش از Rs 8 کرور روپیه از طریق تجارت غیر قانونی در تابه تاپیک بود ملی پاکستان بود که موفق به اخذ مدارک و اسناد مانند پان و Aadhaar کارت ثابت کند که او هندی است.

این DGGI فرستاده شده نوشته شده است و اعتراض در دادگاه جلسات اضافی قاضی Yatinder کومار گورو روز یکشنبه در وثیقه شنوایی از سانجی ماتا دستگیر و در ژوئن 2 اتهام GST فرار و تسلیم در یک زندان در اینجا.

اخبار مرتبط

پس از شنیدن استدلال از هر دو طرف دادگاه را رد کرد, ماتا را به قید وثیقه درخواست. این DGGI گفت: ماتا یک شهروند پاکستانی که نه تنها به دست آمده از اسناد مهم مانند پان Aadhaar و گواهینامه رانندگی, بلکه خود شرکت ثبت شده برای GST بر اساس اسناد نادرست است.

با توجه به DGGI و تحقیقات نشان داده است که ماتا و دیگر متهم گفته طفره رفت مالیاتی تومان 8.04 کرور
از طریق پان تاپیک, تجارت بدون GST صورتحساب. آن گفت: دادگاه اگر ماتا که تا به حال پناه گرفته اند ایندور با خانواده اش داده شد وثیقه او را به فرار به پاکستان است.

ماتا وکلا, اما, گفت, دادگاه, مقررات CGST عمل نمی شد و به دنبال آن DGGI در حالی که یورش خود را کسب و کار
استقرار و خانه و از این رو بازداشت غیر قانونی بود. این DGGI بود کشف و ضبط پان تاپیک از مارک های مختلف
تحت عملیات Kark' طی چند روز گذشته برای GST فرار به لحن تومان 300 کرور.

در این مورد جدا از ماتا و دیگران برگزار می صنعتگر Kishore Wadhwani از ایندور, ویجی کومار Nair Ashok Kumar Daga و Amit Kumar Bothra.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب