منچستر سیتی افتخار لیورپول - سپس چکش آنها را 4-0

با عنوان امن یک هفته پیش کمی وجود دارد در معرض خطر برای یورگن تیمهای لیورپول را کنار نشان داد که به مراتب از س

توسط HONARMANDKHABAR در 13 تیر 1399

با عنوان امن یک هفته پیش کمی وجود دارد در معرض خطر برای یورگن تیمهای لیورپول را کنار نشان داد که به مراتب از سطح معمول خود را از شدت اما از دست دادن فقط دوم خود را از لیگ کشته شد و تاکید یادآوری است که شهرستان خواهد بود از جان گذشته خود را بازیابند تاج و تخت فصل آینده است.

پس از گارد افتخار است که شامل شهرستان, مدیر, Pep Guardiola کنندگان شروع به روشن و Ederson بود هشدار برای حفظ یک چهارم دقیقه تلاش از Mohamed Salah.

صلاح پس از آن رخ داد پست پس از عبور هوشمندانه از روبرتو Firmino که موهای قرمز رنگ شده اما اگر لیورپول فکر می کردند که در یکی دیگر از شب جشن آنها در بیداری بی ادب.

جو گومز نمی تواند مقابله با Raheem Sterling را پیچش و چرخش در جعبه کشیدن او را به زمین قبل از کوین ده بروین تبدیل مجازات در 25 دقیقه است.

استرلینگ دو برابر سرب 10 دقیقه بعد هنگامی که پس از یک سویفت شکستن فیل Foden او را در بر داشت در داخل جعبه و سابق لیورپول به جلو برش داخل گومز و تضعیف توپ خانه.

20 سال Foden ساخته شده آن را 3-0 شلیک گذشته Alisson پس از یک سویفت ارز با کوین ده بروین.

شهرستان بودند نشان غیر معمول تمایل به بازی توپ های بلند و پس از Rodri راه اندازی یک پاس عمق به ده بروین بلژیکی در بر داشت استرلینگ در داخل جعبه و او را تضعیف توپ goalwards با جایگزین الکس اکسلاد-چمبرلین را دراز لمس تنها تبدیل آن به شبکه خود را.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب