تولید و رکود برطرف جهانی ظهور از همه گیر

اما تنبل تقاضای جهانی و ترس از موج دوم عفونت را اهلی هر گونه خوش بینی در چشم انداز و حفظ فشار بر سیاستگذاران ب

توسط HONARMANDKHABAR در 11 تیر 1399

اما تنبل تقاضای جهانی و ترس از موج دوم عفونت را اهلی هر گونه خوش بینی در چشم انداز و حفظ فشار بر سیاستگذاران برای حمایت از خود بیمار اقتصاد است.

در جهان همه گیر آلوده شده است بیش از 10 میلیون نفر کشته و بیش از 500,000. یک تجدید حیات در موارد جدید در کشورهای مختلف باعث شده است تا برخی از دولت ها به backpedal در برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد و سوخت نگرانی بدترین هنوز به آمده است.

"بدون وقفه بدون شیشه از شامپانی فقط مستقیم به نیمه دوم سال 2020 است. و چشم انداز ؟ بهتر از نیمه اول اما نه به عنوان خوب به عنوان آن می تواند" گفت: Robert Carnell در نشستند.

در آخرین پیش بینی صندوق بین المللی پول انتظار می رود که اقتصاد جهانی به کوچک شدن 4.9 درصد در سال جاری و دوباره بجای اول برگشتن فقط 5.4 درصد در سال آینده است.

یک نظرسنجی اخیر رویترز قرار داده و در این سال انقباض در بیشتر از متوسط 3.7 درصد اما گفت: در بدترین سناریو مورد اقتصاد جهانی خواهد بود کوچک 6.0 درصد است.

هنوز هم یک سری از کسب و کار نظرسنجی منتشر شده در روز چهارشنبه نشان داد پیشرفت های گسترده در تولید در سراسر اروپا و آسیا در ماه ژوئن از اعماق آمار در آوریل و مه. فعالیت در برخی از اقتصادهای چرخش به رشد در حالی که کاهش در جاهای دیگر کاهش یافته است.

رکود در منطقه یورو تولید شد به عنوان بد نیست که در ابتدا فکر می کردم ماه گذشته پس از بیشتر اقتصاد در بلوک کاسته محدودیت های اعمال شده برای سرکوب گسترش coronavirus یک نظرسنجی نشان داد.

با نرخ انتقال ویروس در حال سقوط در بسیاری از اروپا و اقتصادهای باز کردن IHS Markit نهایی منطقه یورو تولید شاخص مدیران خرید (PMI) نقل مکان کرد و نزدیک به 50-علامت جدا کردن رشد از انقباض در ماه ژوئن.

این افزایش به 47.4 ماه گذشته تا به 39.4 و به راحتی پیش رو زودتر فلش خواندن 46.9. شاخص اندازه گیری خروجی شروع به پریدن کرد به 48.9 از 35.6.

آلمان در بخش تولید نیز قرارداد در سرعت کندتر به عنوان بزرگترین اقتصاد اروپا لغو محدودیت. اقتصاد خود را به تدریج بهبود می یابند و به احتمال زیاد به بازگشت به سطح سال گذشته در پایان سال 2021 اقتصادی موسسه Ifo روز چهارشنبه گفت:.

فرانسوی, کارخانه فعالیت bounced بازگشت به رشد متوسط و در بریتانیا و خارج از اتحادیه ارز, تاریخی, سقوط کاسته و بیشتر به عنوان شرکت گزارش یک افزایش کوچک در خروجی.

فعالیت در ایالات متحده تقریبا flatlined بعد از آن داده است که انتظار می رود نشان می دهد.

اما بورس های جهانی در تلاش برای حرکت در روز چهارشنبه به عنوان بهبود اقتصادی داده بود جبران نگرانی فزاینده coronavirus موارد در ایالات متحده می تواند از خط خارج جهان را بازیابی قبل از آن را به درستی آغاز می شود.

ببر مرهم

در چین کارخانه فعالیت رشد سریعتر کلیپ در ماه ژوئن پس از به دنیا دومین اقتصاد برداشته coronavirus مستند اقدامات Caixin/شاخص مدیران خرید متعلق به Markit نشان داد.

فعالیت های تولیدی نیز گسترش یافته و ویتنام و مالزی با اشاره به آهسته اما مداوم بهبود آینده.

هند فعالیت تولید قراردادی برای سومین ماه متوالی در ماه ژوئن اما زیاد سرعت به عنوان هر دو خروجی و سفارشات جدید در کاهش نرمتر نرخ.

به طور مشابه, صادرات نیروگاهی از ژاپن و کره جنوبی ادامه داد: برای دیدن فعالیت های تولیدی کاهش البته در یک نرمتر سرعت.

چین Caixin/شاخص مدیران خرید متعلق به Markit رز به 51.2 در ماه ژوئن از 50.7 در مارس مارک بالاترین خواندن از دسامبر 2019. که به دنبال به طور مشابه شادمان خواندن از دولت چین خود PMI در روز سه شنبه.

ویتنام و مالزی نیز شاهد خود PMIs خزیدن به بالاتر از 50-علامت خوش آمدید ثبت نام برای سیاستگذاران تلاش برای مبارزه با این بیماری همه گیر را خرید اینترنتی.

"میزبان از انتشار شاخص مدیران خرید این صبح ارائه می دهد برخی از نشانه اطمینان بخش چشم انداز بسیار مهم بخش تولید همچنان در بهبود" گفت: Wellian Wiranto یک اقتصاددان در بانک OCBC.

اما تحلیلگران انتظار دارند هر گونه بهبود در منطقه را کند.

در حالی که صادرات چین در دستور کاهش سرعت آن اشتغال انقباض بدتر شاخص مدیران خرید نشان داد, تاکید شکننده بازیابی.

"به طور کلی تولید و تقاضا بهبود در سریع کلیپ اما در خارج از کشور تقاضا باقی مانده کشیدن" گفت: وانگ Zhe ارشد اقتصاد در Caixin بینش ،

ژاپن PMI) افزایش یافت و به تنظیم فصلی 40.1 در ماه ژوئن در حالی که کره جنوبی PMI علامت به 43.4 - هر دو باقی مانده بسیار کمتر از افزایش و یا سقوط آستانه 50.

به طور جداگانه یک بانک مرکزی ژاپن بررسی بزرگ نشان داد که تولید کنندگان اعتماد به نفس غرق شدن به سطح گذشته دیده می شود در طول سال 2009 بحران مالی جهانی تقویت انتظارات این کشور غرق شدن عمیق تر به رکود است.

"اگر تقاضا نیست دوباره بجای اول برگشتن به اندازه کافی سریع شرکت ها را مجبور به ریختن مشاغل" گفت: Shinichiro کوبایاشی اقتصاددان ارشد در Mitsubishi UFJ تحقیق و مشاوره است. "است که تاخیر در ژاپن بهبود اقتصادی است که می تواند در نهایت در یک L-شکل."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن