عظیم ایجاد شغل در agarbatti صنعت بر سندان; KVIC تحسین واردات وظیفه پیاده روی بر روی چوب بامبو

هند و agarbatti مصرف ثابت در 1,490 تن در روز, اما 760 تن در روز تولید می شود. (اکسپرس عکس/دیپاک Daware)تجارت و

توسط HONARMANDKHABAR در 22 خرداد 1399
هند و agarbatti مصرف ثابت در 1,490 تن در روز, اما 760 تن در روز تولید می شود. (اکسپرس عکس/دیپاک Daware)

تجارت واردات و صادرات برای MSMEs: افزایش وظیفه واردات چوب بامبو از 10 درصد به 25 درصد است به احتمال زیاد به ایجاد حداقل 1 لاخ شغل در هشت-10 ماه در agarbatti (عود) صنعت با توجه به Khadi & روستای کمیسیون صنایع (KVIC). این افزایش در واردات موجب شد تا برای افزایش مصرف داخلی بامبو برای Atmanirbhar بهاراتمرکزی هیئت مدیره غیر مستقیم مالیات و گمرک به حال توییتی روز سه شنبه اعلام افزایش. تصمیم گرفته شد برای جبران "بزرگ اشتغال از دست دادن" در این بخش با توجه به "سنگین واردات از چوب بامبو از چین و ویتنام" MSME وزارت در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه. واردات وظیفه پیاده روی نیز کمک خواهد کرد "تنظیم جدید agarbatti چوب واحدهای تولیدی برای پاسخگویی به تقاضا در حال رشد از agarbatti در هند است." Agarbatti صنعت بخشی از هند گسترده صنعت ایجاد کرد.

با توجه به KVIC هند agarbatti مصرف ثابت در 1,490 تن در روز, اما 760 تن در روز تولید می شود. این منجر به افزایش واردات از خام agarbatti در 10 سال از 2 درصد در سال 2009 تومان ارزش 31 کرور به 80 درصد ارزش 546 تومان کرور روپیه در سال 2019. کاهش واردات وظیفه برای 10 درصد از 30 درصد در سال 2011 نیز به سنبله. "این آمار هندی agarbatti تولید کنندگان سخت و منجر به بسته شدن نزدیک به 25 درصد از کل واحد" کمیسیون اضافه شده است.

اخبار مرتبط

همچنین بخوانید: PM مودی به MSMEs: محصولات خود را می تواند رسیدن به حتی من به طور مستقیم; خواستار فروش در تجارت الکترونیک پورتال جم

اما KVIC بعد به دنبال تجارت وزارت پشتیبانی برای احیای این بخش و پس از آن وزارت قرار داده بود واردات خام agarbatti تحت عنوان 'محدود' دسته در اوت 31 2019. حتی اگر این کمک در بازگرداندن به زندگی صدها agarbatti واحد متحده از جمله گجرات, Uttar Pradesh, Maharashtra, Madhya Pradesh و متعدد در شمال شرقی متحده آن را نیز باعث واردات از دور چوب بامبو برای ساخت خام agarbatti. به عنوان یک نتیجه واردات چوب بامبو رفت تا 370 تومان کرور روپیه در FY20 از 210 تومان کرور روپیه در FY19.

"هند 2nd بزرگترین تولید کننده بامبو در جهان است اما جالب اینجاست که آن نیز 2 بزرگترین وارد کننده بامبو و محصولات خود گفت:" Vinai کومار Saxena رئیس KVIC. این افزایش در واردات وظیفه است که انتظار می رود به زودی به هند "atmanirbhar" در agarbatti تولید, او گفت:. هند تولید کنونی از بامبو است 14.6 میلیون تن در سال شامل نزدیک به 70,000 کشاورزان در بامبو کشت و زرع. وجود دارد 136 بامبو رقم در هند.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب