Mat Kar رو به جلو! Virat Kohli, Ayushmann, سارا علی خان پیوستن به دست با Infinite برای جلوگیری جعلی اخبار

این ویدئو به اشتراک گذاشته شده توسط کریکت در Instagram account. (Screengrab)مبارزه با اطلاعات غلط: با هند بوده

توسط HONARMANDKHABAR در 15 اردیبهشت 1399
Virat Kohli instagram, virat kohli latest news, ayushmann khurrana, tiktok, kriti sanon, sara ali khan, mat kar forward, misinformation in India, coronavirus, whatsapp forwards, steps to curb misinformation in Indiaاین ویدئو به اشتراک گذاشته شده توسط کریکت در Instagram account. (Screengrab)

مبارزه با اطلاعات غلط: با هند بوده است شاهد چندین جنایات اراذل و با گسترش جعلی اخبار برای مدت طولانی وجود داشته است, مذاکرات در مورد نیاز به محدود کردن اطلاعات غلط. مصرف که باعث به جلو Infinite طناب در Virat Kohli, Kriti Sanon, سارا علی خان و Ayushmann, را برای ساختن فیلم منع مردم از حمل و نقل پیام های که می تواند منجر به جرایم ناشی از نفرت.

این ویدئو با عنوان "Mat Kar به جلو" شروع می شود با بازی با کلمات نشان می دهد ستاره ها به صحبت کردن در مورد کوروناویروس به منظور جلب توجه مخاطبان گفتن عباراتی مانند "از آنجا که من پسر عموی برادر من کل خانواده گرفتار آن" یک به یک همه را تحت تاثیر قرار خواهد شد", "به خاطر یک بی دقتی لمسی, این می تواند رسیدن به lakhs از مردم" و "اگر این بیماری همه گیر گسترش آن سخت خواهد بود برای کنترل آن". اما در این ویدئو سریع به نوبه خود و بر روی صفحه نمایش Virat Kohli می گوید که آنها در حال صحبت کردن در مورد کسانی که به جلو فیلم ها و پیام های که گسترش شایعات و نفرت در میان جامعه است. او در ادامه گفت که این پیام ها, هم, هستند, ویروس برای جامعه ما است.

اخبار مرتبط

دادن نمونه مشاهیر بحث در مورد جلو مانند "اگر شما خواب رو به شمال دیابت درمان می شود", "ببینید که چگونه برخی از بی پروا مردم باعث خرابی کشور ما", "ارسال این فیلم به حداقل 10 نفر دیگر را به شما تضمین گرفتن فرزند پسر" و "این است که درمان به سرطان". مشهور به می گویند که این فیلم ساخته شود باید در وهله اول اما اگر آنها در حال ساخته شده, آنها قطعا باید فرستاده نمی شود.

آنها از کاربران را به فکر می کنم هر زمان که آنها برخی از پیام های که آنها نه فکر می کنم درست است یا بالقوه می تواند آسیب های فردی و یا حاوی اطلاعات تایید نشده توسط مقامات دولتی. آنها همچنین درخواست طرفداران خود را به جلو چنین ویدئوها. با انجام این کار مردم پیدا کردن که آنها در حال امن و دیگران امن هستند و در نتیجه این کشور امن است, آنها گفت.

ویدیو صادر شده است در منافع عمومی-فیلم های پلت فرم Infinite و به اشتراک گذاشته شده توسط کریکت در Instagram account.

در طول سال و هند دیده می شود چندین حوادث majorly از اراذل و اوباش مجازات ناشی از, با توجه به شایعات گسترش بیش از سیستم عامل رسانه های اجتماعی و پیام رسانی سیستم عامل, مانند WhatsApp. برای مقابله با این نرم افزار پیام بود در سال 2018 کاهش می یابد تعداد زیادی از مردم به آنها پیام می تواند فرستاده می شود در یک زمان به پنج و این تعداد بیشتر شده است کاهش می یابد به یک فرد به منظور جلوگیری از گسترش هر گونه اطلاعات نادرست در طول coronavirus بیماری همه گیر.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب