ماتورا-وریندون جرم سیستم حمل و نقل بر روی کارت! راه آهن هند قصد دارد پروژه های بزرگ; جزئیات

RLDA است که تمام مجموعه به انجام مطالعه پیش امکان سنجی از ماتورا-وریندون جرم سیستم حمل و نقل. (تصویر نماینده)م

توسط HONARMANDKHABAR در 23 خرداد 1399
RLDA است که تمام مجموعه به انجام مطالعه پیش امکان سنجی از ماتورا-وریندون جرم سیستم حمل و نقل. (تصویر نماینده)

ماتورا-وریندون جرم سیستم حمل و نقل: به زودی سفر بین ماتورا و وریندون رفتن به راحت تر و راحت! راه آهن هند' راه آهن زمین توسعه خودگردان (RLDA) که یک اقتدار قانونی تحت وزارت راه آهن است تمام مجموعه به انجام مطالعه پیش امکان سنجی از ماتورا-وریندون جرم سیستم حمل و نقل در ایالت اوتار پرادش است. به تازگی مناقصه از مطالعه پیش امکان سنجی اعطا شده توسط RLDA به بازخورد مادون خصوصی محدود است. هدف از مطالعه پیش امکان سنجی برای ارزیابی توسعه و همچنین کسب درآمد از جرم سیستم حمل و نقل در حدود 12 کیلومتر مربع سنج مسیر بین ماتورا و وریندون.

با توجه به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط RLDA 12 متر سنج پیگیری است به طور گسترده ای استفاده می شود و از راه حق (ردیف) از حدود 20-22 متر است. قبل از مطالعه امکان سنجی را نمی توان محدود به شناسایی زمین های بانک ها که در دسترس هستند در بین ماتورا و وریندون آهنگ و همچنین به عنوان کسب درآمد بالقوه عملیاتی دارایی ' انجا. بازخورد مادون - انتخاب مشاور مورد نیاز خواهد بود برای انجام یک مطالعه دقیق در تجزیه و تحلیل ترافیک کسب درآمد از پروژه پتانسیل توصیه راه حل حمل و نقل و همچنین برآورد پروژه های مالی و اقتصادی می گرداند. برای تکمیل قبل از امکان سنجی این مدت از 40 روز.

اخبار مرتبط

پیشنهاد انبوه حمل و نقل راه حل بین ماتورا و وریندون خواهد شد شامل دو سوم خط جاده همراه با یک پل مترو/اتوبوس های سیستم حمل و نقل/راه آهن نور است که می تواند مقاومت در برابر بالا بلند از مسافران است. این پروژه همچنین شامل توسعه پارکینگ در مناطق و موسسات تجاری مانند هتل ها و بازارهای کک و eateries در منطقه است.

با توجه به Ved Parkash Dudeja معاون رئیس RLDA پیشنهاد سیستم حمل و نقل خواهد بود ابزاری در طلوع تجاری توسعه وریندون که محبوب مذهبی مقصد. همچنین پروژه ایجاد فرصت های اشتغال و افزایش به پتانسیل گردشگری منطقه است. علاوه بر موقعیت استراتژیک همراه با اتصال خوب را نیز ارائه یک بازگشت خوب به بازیکنان تجاری بر سرمایه گذاری او اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de