حداکثر گروه شرکت سرمایه گذاری 300 تومان کرور روپیه در زندگی کمک برای افراد مسن

مراقبت از خانه و مراقبت در منزل خدمات تهیه خواهد شد به سالمندان بالای 55 که نیاز بیشتر همهجانبه مداخلات در زند

توسط HONARMANDKHABAR در 26 تیر 1399
Max Group, Antara,Care Homes and Care at Home, Assisted Care Services, Tara Singh Vachani, Care at Home services, latest news on max groupمراقبت از خانه و مراقبت در منزل خدمات تهیه خواهد شد به سالمندان بالای 55 که نیاز بیشتر همهجانبه مداخلات در زندگی روزانه خود را با توجه به پزشکی و یا مسائل مربوط به سن آن اضافه شده است.

حداکثر گروه شرکت Antara روز چهارشنبه اعلام کرد تاخت و تاز به 'کمک خدمات مراقبت فضایی با راه اندازی دو خط جدید از کسب و کار مراقبت از خانه و مراقبت در خانه. "این شرکت قصد دارد به سرمایه گذاری بیش از 300 تومان کرور روپیه در آینده 3 تا 4 سال در سراسر این کمک خدمات مراقبت از خطوط کسب و کار و کسب و کار موجود خط خوابگاه برای سالمندان" Antara در بیانیه ای گفت.

مراقبت از خانه و مراقبت در منزل خدمات تهیه خواهد شد به سالمندان بالای 55 که نیاز بیشتر همهجانبه مداخلات در زندگی روزانه خود را با توجه به پزشکی و یا مسائل مربوط به سن آن اضافه شده است.

اخبار مرتبط

"برای ما Antara 2.0 یک پیشرفت طبیعی به عنوان آن شامل یادگیری ما بیش از گذشته چند سال از زندگی ارشد کسب و کار" Antara اجرایی رئیس تارا سینگ Vachani گفت. Vachani بیشتر گفت: "در طول این دوره ما متوجه شد که به تهیه جامع برای ارشد بخش ما نیاز به فارغ التحصیل به پلت فرم یکپارچه برای سالمندان ارائه چندین سرویس خط"است.

مشکلات سالمندان در زمان های اخیر با توجه به ناگهانی و طولانی مدت lockdown کمک به تقویت Antara اعتقاد در مورد فوری و نیاز مبرم به صورت حرفه ای به کمک او اضافه شده است. این شرکت با افتتاح اولین خانه مراقبت در Gurugram در منطقه سرمایه ملی در روز چهارشنبه. این خواهد بود که توسط یکی دیگر از خانه مراقبت launch در جنوب دهلی نو به آن اضافه شده است.

"Antara برنامه ای برای راه اندازی یک زنجیره ای از 35-40 چنین مراقبت از خانه ها در سه سال آینده است که کار با یک دارایی-مدل نور. از این حدود 10 انتظار می رود به تخصص در مراقبت از حافظه" آن اضافه شده است.

با توجه به Antara مدیر عامل و MD, Rajit مهتا "ما بر این باورند که عدم تخصصی و استاندارد کمک خدمات مراقبت نشان دهنده یک شکاف قابل توجهی در بهداشت و درمان و سلامتی فضایی برای سالمندان است. ما به خوبی می چرخاند به اکسل در این سرمایه گذاری".

مراقبت از خانه خواهد شد عبارتند از: بهداشت و درمان و نظارت بر خدمات با دور ساعت پرستاری حمایت از پزشکی آموزش دیده متخصصان مراقبت های روزانه دکتر مشورت حیاتی نظارت اداره دارو و واکنش اضطراری پروتکل فعالیت بدنی منظم فیزیوتراپی و جلسات مشاوره ،

مراقبت از خانه را نیز باید امکانات معمول مانند ناهارخوری, فضای, فعالیت, فضاهای, و مناطق سالن مجهز ارشد-جزئیات خاص در علاوه بر این به طور منظم تعامل فعالیت های Antara گفت. دوم خط جدید از, کسب و کار, مراقبت در منزل خدمات پزشکی ارائه حرفه ای آموزش دیده است که می تواند ارائه سالمندان مراقبت های مورد نیاز را در داخل خانه خود را به راحتی به آن اضافه شده است.

اولیه مجموعه ای از خدمات تحت مراقبت در خانه کسب و کار شامل بخش مراقبت های فیزیوتراپی, توانبخشی پرستاری و تشخیص در میان دیگران ،

در سطح جهانی کمک خدمات مراقبت تاسیس شده است و پس از دسته بندی به خصوص در بازارهای مانند ژاپن و سنگاپور آمریکا و بسیاری از نقاط اروپا. بازار بالقوه اندازه از زندگی کمک خدمات در هند تخمین زده می شود در حدود 1 میلیارد دلار به آن اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب