MCX خواهد شد در حال حاضر اجازه می دهد نفت خام معاملات در منفی بورس منتشر API به رکورد قیمت زیر صفر

نفت WTI آتی کاهش یافت و به منفی $37.63 در هر بشکه در ماه آوریل MCX حل و فصل قیمت نفت خام در منفی تومان 2,884.ی

توسط HONARMANDKHABAR در 5 خرداد 1399
نفت WTI آتی کاهش یافت و به منفی $37.63 در هر بشکه در ماه آوریل MCX حل و فصل قیمت نفت خام در منفی تومان 2,884.

یک ماه پس از اقامت نفت خام قرارداد در منفی هند بزرگترین کالا مشتق بخش MCX منتشر کرده است یک برنامه جدید رابط برنامه نویسی (API) است که تسهیل منفی قیمت بر روی آن نرم افزار. زمانی که قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت نفت خام در معاملات آتی کاهش یافت و به منفی $37.63 در هر بشکه در ماه آوریل MCX حل و فصل قیمت نفت خام در منفی تومان 2,884 با وجود آن نرم افزار اجازه منفی قیمت تجاری. زودتر بورس اوراق بهادار بمبئی نیز تسریع و معرفی تجارت در منفی قیمت نفت خام در آن کالاها مشتق بخش Commex.

"اعضا خواسته می شود توجه داشته باشید که ارز منتشر کرده است یک نسخه اصلاح شده از MCX Application Programing Interface (API) نسخه 17.7 به تاریخ مارس 20, 2020 (غیر ثابت) و رفع API نسخه 17.6 به تاریخ مارس 20, 2020 به قبول قیمت منفی در سیستم" MCX گفت: در یک دایره. بسیاری از تجارت نفت خام در هند اتفاق می افتد در MCX پلت فرم. "API به اشتراک گذاشته شده با Empanelled فروشندگان و اعضای در حال توسعه نرم افزار-خانه" MCX اضافه شده است.

اخبار مرتبط

موثر معاملات در منفی قیمت نفت خام هنوز هم می تواند برخی از ماه. پس از رنج و زیان های بزرگ در زمانی که قیمت ها کاهش یافته و به زیر صفر, شرکت های کارگزاری در حال حاضر افزایش حاشیه برای تجارت نفت خام و یا معاملات را متوقف کرده اند. بسته شدن قیمت های آتی نفت خام در منفی نیز مجبور برخی اعضای ارز به دنبال مسیر قانونی. نفت خام قرارداد در MCX آینه قیمت در NYMEX اما نگه داشتن در ذهن کمرنگ بازار ساعت در سراسر کشور مستند بسته جلوتر از زمان ساخت آن را دشوار برای مشتریان به خروج از مواضع خود در زمانی که قیمت خورد به منفی در NYMEX.

کاهش شدید قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت معاملات آتی کمک فازها و کاهش تقاضا با توجه به coronavirus همه گیر آورده است که جهان مجازی تعطیل. نفت WTI در حال حاضر نیز از آن در مارس پایین و معامله شد در $33.57 هر بشکه آن است که هنوز تجارت در نیمی از قیمت آن در ماه ژانویه این سال است. قیمت نفت خام برنت معامله شد در $35.27 در هر بشکه رسید.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن