پزشکی دیپلماسی: هند گسترش یک دست کمک به کشورهای آفریقایی

آفریقا یک منطقه که در آن امکانات پزشکی در میان حداقل یک توسعه و کنار تاج دیگر بیماری وبا و سل و مالاریا ابولا

توسط HONARMANDKHABAR در 21 اردیبهشت 1399
Medical Diplomacy, COVID-19 pandemic, COVID-19, Hydroxychloroquine,Paracetamol, Narendra Modi,Cyril Ramaphosa, S Jaishankarآفریقا یک منطقه که در آن امکانات پزشکی در میان حداقل یک توسعه و کنار تاج دیگر بیماری وبا و سل و مالاریا ابولا به طور گسترده ای شایع است. (یعنی عکس)

برای کمک به کشورهای آفریقایی در مقابله با COVID-19 گیر هند اعزام دارو به آن منطقه است. "هند پزشکی دیپلماسی در زمان COVID-19 سراسر جهان به دست آورده است نیت از توسعه یافته و در حال توسعه جهان" مدعی شد یک متخصص. با توجه به وزارت امور خارجی (MEA) بیش از 25 کشور آفریقایی در حال گرفتن داروها شامل هیدروکسی کلروکین (HCQ) پاراستامول و داروهای دیگر که مورد نیاز در یک صورت فوری برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

نخست وزیر نارندرا مودی در یک مکالمه تلفنی با رئیس جمهور آفریقای جنوبی سیریل Ramaphosa به حال منتقل هند "حمایت کامل" به قاره آفریقا برای مقابله با مبارزه با گسترش COVID-19.

اخبار مرتبط

آفریقای جنوبی و رهبر نیز عنوان اتحادیه آفریقا – که یک قاره بدن از 55 کشورهای آفریقایی. او در تماس تلفنی با رئیس جمهور اوگاندا Yoweri Kaguta Museveni و نخست وزیر اتیوپی Abiy احمد.

آفریقا یک منطقه که در آن امکانات پزشکی در میان حداقل یک توسعه و کنار تاج دیگر بیماری وبا و سل و مالاریا ابولا به طور گسترده ای شایع است. پس از آن امور خارجی وزیر S Jaishankar شده است در تعامل با همتایان خود در آفریقا و هند ابراز تعهد به آن سنتی همبستگی با کشور های منطقه و ارائه تجهیزات پزشکی خدمات پزشکی از راه دور و به کارگیری از برترین موسسات پزشکی در ارتباط با آفریقا از طریق آن موجود پزشکی از راه دور و شبکه های دیگر.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی آخرین به روز رسانی در Coronavirus در اینجا:

پروفسور آجی Dubey, JNU و دبیرکل انجمن مطالعات آفریقایی از هند می گوید: "آن پزشکی دیپلماسی علاوه بر فعال رسیدن به آن به عنوان یک قدرت نرم و به عنوان" داروسازی جهان به کشورهای در حال توسعه به خصوص همسایگان خود و آفریقا و کشورهای داشتن قابل ملاحظه هندی مهاجر. کشورهای آفریقایی شده است ویژه ذینفع و هدف از هند پزشکی دیپلماسی است. هند از سال 2008 علاوه بر چیزهای دیگر ظرفیت سازی و بهداشت دسترسی برنامه ها به کشورهای آفریقایی. آن را به حال شده است یکی از بزرگترین تامین کنندگان داروهای ژنریک در شرق و جنوب آفریقا متشکل از 40 درصد از کل صادرات همراه با محصولات نفتی. این موجود پزشکی از راه دور و ITEC برنامه برای آموزش آفریقایی در بخش بهداشت و درمان."

"رسیدن به آفریقا در جهانی همه گیر که جهان مشغول است تمرکز خود را در آن بحران داخلی و نمونه مدیریت COVID-19 PM نارندرا مودی در هند خود به هند فضا و اعتبار برای حمایت از دوستان خود را که در آن منحصر به فرد است و مزیت های رقابتی در زمینه های پزشکی. به عنوان پاسخ به این ساعت مودی رسیده به اتحادیه آفریقا رئیس و چند تن از سران دولت ها در آفریقا از طریق تلفن ارتکاب آنها و هندی مهاجر در آفریقا که هند را رسیدن به آنها را در چندین راه های ممکن برای استقرار آن منابع پزشکی در این ساعت از بحران" مدعی شد پروفسور Dubey.

"به عنوان یک نتیجه از این افزایش پزشکی دیپلماسی هند عرضه دارو نه تنها هیدروکسی کلروکین پاراستامول اما هفت داروهای دیگر نیز به 25 کشور آفریقایی فرستاده می شوند. در کنار این هند عرضه کیت پزشکی, پزشکی از راه دور پشتیبانی با همکاری بالا, هندی, موسسه AIIMS ریپور محلی آفریقایی موسسات به تعامل و آموزش کارکنان مراقبت های بهداشتی در آفریقا برای مبارزه با این بحران است. CVC است در راه ارائه یک اضافه شده مهم بعد از هند و آفریقا همکاری از طریق پزشکی دیپلماسی" او آمده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب