Meity می اندازد نوآوری چالش شرکت در مسابقه به آمده تا با ویدئو کنفرانس راه حل

با توجه به منابع Meity دریافت مطالب اعم از به طور کامل توسعه یافته نمونه به برخی از ایده ها از افراد است. (باز

توسط HONARMANDKHABAR در 27 اردیبهشت 1399
Meity, videoconferencing solution,  Wipro, TCS, Zoho, Covid-19 pandemic, work from home, IT industry, local videoconferencing solutionبا توجه به منابع Meity دریافت مطالب اعم از به طور کامل توسعه یافته نمونه به برخی از ایده ها از افراد است. (بازنمودی تصویر; انتخاب)

نوآوری چالش های راه اندازی شده توسط دولت برای توسعه محلی و ویدئو کنفرانس راه حل کشیده شده بسیار زیاد پاسخ با حدود 1,980 نوشته از پیشرو شرکت ها و شروع یو پی اس رقابت برای گرفتن جایزه.

با توجه به منابع علاوه بر افراد و شروع یو پی اس برخی از شرکت های بزرگ نیز اعتقاد به کار گرفته شده اند. در حالی که Zoho را ارائه کرده است به طور کامل طراحی و توسعه نمونه اولیه برای چالش این شرکت مانند Wipro و TCS نیز پیوست نژاد با ایده های خود را.

اخبار مرتبط

در حالی که Zoho تایید مالی بیان در مورد آن مشارکت پرس و جو ارسال به TCS و Wipro بدون جواب باقی مانده.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (Meity) بیرون آمد با چالش ماه گذشته برای انتخاب یک ویدئو کنفرانس محلی راه حل است. ایده این بود که به منظور توسعه یک محصول محلی است که می تواند توسط دولت و بخش خصوصی در زمان اجتماعی فاصله با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

اعلام چالش Meity گفت: دولت با در نظر گرفتن تمام گام های لازم برای اطمینان حاصل شود که این کشور آماده شد به صورت تهدید مطرح شده توسط رشد همه گیر از coronavirus. "شیوع بیماری منجر به بی سابقه اجراي مستند در سراسر کشور است. مفهوم کار از خانه (WFH) بود که تا به حال عمدتا مترادف با این صنعت تبدیل شده است به یک خانواده مدت است. با سازمان داشتن خواسته کارکنان به WFH, ویدئو کنفرانس تبدیل به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزانه" Meity گفت.

با توجه به منابع Meity دریافت مطالب اعم از به طور کامل توسعه یافته نمونه به برخی از ایده ها از افراد است. "این Covid-19 همه گیر شده است به ارائه یک فرصت برای شروع یو پی اس به منظور توسعه محصولات است که می تواند توسط مردم در سراسر جهان گفت:" یک منبع.

چالش دارای سه مرحله است. اولین مرحله این است که افکار جایی که تیم باید به پیشنهاد نوآورانه و طراحی برش لبه از راه حل خود را. بالا 10 تیم انتخاب شود خواهد بود و هر تیم خواهد بود معین Rs 5 لاخ برای ساخت یک نمونه اولیه است. در مرحله دوم نمونه از تیم های انتخاب شده در نظر گرفته خواهد شد توسط هیئت داوران برای انتخاب سه تیم. سه تیم انتخاب خواهد شد تومان 20 lakh هر یک به منظور توسعه یک راه حل است. در مرحله سوم یک برنده انتخاب خواهد شد که 1 کرور تومان همراه با یک گواهی نامه از الکترونیک و این وزیر نسبت به استقرار راه حل برای استفاده توسط دولت مرکزی و دولت های ایالتی برای یک سال و یک حمایت بیشتر از 10 تومان لاخ هر سال برای بهره برداری و تعمیر و نگهداری.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن