ژاپن اجازه می دهد تا بزاق بر اساس آزمایشات به افزایش coronavirus تشخیص

توکیو, ژوئن 2 دولت ژاپن روز سه شنبه گفت: آن را تایید کرده است بزاق بر اساس آزمایشات جدید coronavirus ارائه امن

توسط HONARMANDKHABAR در 13 خرداد 1399

توکیو, ژوئن 2

دولت ژاپن روز سه شنبه گفت: آن را تایید کرده است بزاق بر اساس آزمایشات جدید coronavirus ارائه امن تر راه ساده تر برای تشخیص عفونت از بینی سواب به عنوان آن به نظر می رسد برای افزایش آن تست نرخ.

در حال حاضر بینی سواب منبع اصلی برای آزمون در ژاپن, اما این می تواند در معرض پزشکی کارگران به سرفه و عطسه در زمان جمع آوری و آن را لازم برای آنها را به پوشیدن کامل دنده محافظ.

بزاق بر اساس آزمون قادر به داده می شود به کسانی که تا به حال علائم تا نه روز ژاپن وزارت بهداشت گفت. آن را بلافاصله روشن چقدر تغییر خواهد افزایش کلی تست ظرفیت.

"این را بسیار کاهش می دهد بار بر روی بیماران و همچنین به عنوان بار است که با عفونت-پیشگیری گام در بخشی از نمونه جمع آوری موسسات" وزیر بهداشت Katsunobu کاتو به خبرنگاران گفت: ترسیم را تغییر دهید.

ژاپن می افتد به خوبی پشت دیگر صنعتی ملل از لحاظ تعداد coronavirus آزمون. منتقدان می گویند این نرخ پایین تست ساخته شده است آن را دشوار برای ردیابی ویروس است که منجر به یک سری از عفونت بیمارستان خوشه.

از 20 مه در ژاپن انجام شده 3.4 تست PCR در هر 1000 نفر بسیار پایین تر از ایتالیا 52.5 و 39 در ایالات متحده با توجه به دانشگاه آکسفورد داده است. کره جنوبی انجام آزمون بر 15 نفر در هر 1000 نفر است.

ژاپن که برداشته آن وضعیت اضطراری در هفته گذشته فرار کرده انفجاری شیوع تقریبا 17,000 عفونت و 898 مرگ و میر تا کنون با توجه به NHK پخش عمومی. اما این بیماری همه گیر است و مخفیگاه آنان در جهان سوم بزرگترین اقتصاد به رکود اقتصادی و فرستاده نخست وزیر ژاپن بر محبوبیت به چند سال پایین.

وزارت بهداشت گفت: حدود دو دوجین آزمون های مختلف کیت از جمله یکی از Takara Bio Inc تایید شده اند برای بزاق مبتنی بر PCR انجام شد. سهام در Takara Bio پرید 4 درصد در روز سه شنبه بیش از حد یک 1.19% افزایش در شاخص Nikkei .

بیش از 30 جدید کروناویروس عفونت گزارش شده در توکیو در روز سه شنبه NHK گفت: به مناسبت اولین بار تعداد روزانه موارد صدر 30 در 19 روز.

مریما بیمارستان مرکزی در غرب توکیو گفت: 12 نفر و سه بیمارستان کارگران تا به حال تایید شده است با این ویروس با در نظر گرفتن تعداد کل موارد در بیمارستان به 31 تشکیل آخرین عفونت خوشه. — رویترزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن