مهاجر کار بیرحمانه رها شده توسط مودی دولت: کنگره

Abhishek Singhvi گفت: سوء مدیریت از نیروی کار مهاجر را نشان می دهد رویکرد, دولت مرکزی به تصویب رسید نسبت به فق

توسط HONARMANDKHABAR در 12 اردیبهشت 1399
Abhishek Singhvi گفت: سوء مدیریت از نیروی کار مهاجر را نشان می دهد رویکرد, دولت مرکزی به تصویب رسید نسبت به فقرا از کشور است. عکس فایل PTI

کنگره در روز جمعه متهم مرکز "بیرحمانه" و "ظالمانه" رها کردن کل دسته از مهاجر و کارگر نامیده می شوند و به عنوان یک شوخی بی رحمانه نظم در بین دولت و جنبش کارگران است. کنگره سخنگوی Abhishek Singhvi گفت: "سوء مدیریت" مهاجر کار را نشان می دهد رویکرد, دولت مرکزی به تصویب رسید نسبت به فقرا از کشور است.

"مرکز اتحاد بیرحمانه ظالمانه و بدون فکر دوم را رها کرده و به کل دسته از مهاجران کار," او گفت: پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی از طریق ویدئو کنفرانس.

اخبار مرتبط

او گفت: سیستم مالی تزریق' به ویژه طراحی شده برای کار کلاس نیاز به ساعت برای کمک به آنها جزر و مد در طول بحران کنونی با توجه به این مستند بیش از COVID-19.

Singhvi نیز نامیده می شود برای ارائه پول بیشتری به دولت برای ارائه مهاجر کار به عنوان lakhs از آنها در حال حاضر رشته در مرزهای دولتی و یا مجبور به پیاده روی چندین کیلومتری را برای رسیدن به خانه های خود.

کنگره رهبر نیز نامیده می شوند در حال اجرا از یک قطار برای حمل و نقل از جمله نیروی کار از Telangana به Jharkhand به عنوان یک "زانو حرکت تند و سریع" واکنش و گفت که "خیلی کم و خیلی دیر". او گفته است که "به وضوح وجود دارد اجتناب تکنیک و تغییر مسئولیت دولت مرکزی در نظر گرفتن مراحل برای اطمینان از نیروی کار خود را رسیدن به خانه".

"این است که کامل نفاق و متضادی از مرکز" او متهم شده است.

های مختلف دولت در حال هماهنگی برای بازگشت کارگران مهاجر پس از مرکز به رفتن پیش رو برای دولت درون جنبش کارگران آمار مستند تحمیل شامل گسترش coronavirus.

Singhvi همچنین گفت که در آوریل 29, منظور از وزارت در دولت درون جنبش کارگران است 'tuglaqi farmaan' (رویال سفارش) است که "بسیار عجیب و جالب و خنده دار".

"آن را به عنوان اگر آن صادر شده توسط یک نادان و uncaring فرد و تشکیل یک شوخی بی رحمانه بر کارگران مهاجر" او گفت:.

Singhvi گفت: "آن است که در پشت این نیروی کار مهاجر که ما لذت بردن از زیرساخت های ما".

او گفت: کارگران داده شد تنها چهار ساعت توجه کنید قبل از اجرای مستند و آنها نیاز به آب و غذا قبل از سفر به شهرهای.

دولت داده نشده متحده هر گونه پول در این, او گفت:, و اضافه کرد که گروههای کارگری است که آسیب پذیر ترین و ضعیف ترین بخش از بخش غیررسمی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب