مشاور نظامی یافت آلوده تهمت به انجام تست روزانه

واشنگتن ممکن است 8 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گرفته است که او را به آزمایش می

توسط HONARMANDKHABAR در 20 اردیبهشت 1399

واشنگتن ممکن است 8

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گرفته است که او را به آزمایش می شود روزانه برای coronavirus پس از یکی از valets آزمایش مثبت برای این بیماری کشنده است. یک مشاور نظامی از مغلوب ساختن پیشی جستن آنها از مقامات کاخ سفید به عنوان یک نوکر شخصی آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

نوکر یک عضو نظامی داشته اند در تماس بسیار نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن و کمک او را با خود مواد غذایی و پوشاک و دیگر نیازهای شخصی گزارش گفت:. مغلوب ساختن پیشی جستن اما رد تماس نزدیک با بیمار نوکر. "من تا به حال کمی تماس شخصی با او" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز پنج شنبه در دفتر بیضی. "من می دانم که او یک فرد خوب است, اما من تا به حال بسیار کمی تماس بگیرید. معاون رئیس جمهور مایک پنس نیز ارتباط کمی با او, اما ما هر دو آزمایش" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: معاون رئیس جمهور و دیگر کارکنان کاخ سفید خواهد بود آزمایش coronavirus هر روز. "من فقط به حال یک آزمون. در واقع من یکی دیروز و یکی امروز و آن منفی است. مایک فقط به حال یک آزمون و منفی است," او گفت: یک روز که از ما گذشت و در عین حال یکی دیگر از گریم نقطه عطف داشتن 75,000 و میر ناشی از کوروناویروس. در حالی که ما برای اختصاص 12,99,715 موارد مرگ و میر بود 77,557.

در ضمن اسپانیا اختصاص 26,299 مجموع مرگ و میر و 3,262 موارد جدید. از سوی دیگر در ایتالیا — یکی از بدترین آمار کشور — شهردار میلان صادر تهدید به بستن محبوب فضاهای باز در این شهرستان پس از تلویزیون فیلم نشان داد جمعیت معاشرت و ظاهرا نادیده گرفتن بهداشت عمومی قوانین. مرگ و میر عبور 30,000 اینجا. —سازمانtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب