Mirpur شعبه السلطنه بیمارستان مهر و موم کردن بیش جعلی COVID-19 گزارش آزمون

این RAB نیز راه اندازی شد یک تعقیب و بیمارستان رئیس محمد شاهد در مورد آغاز شده و بیش از اتهام بی نظمی از جمله

توسط HONARMANDKHABAR در 18 تیر 1399

این RAB نیز راه اندازی شد یک تعقیب و بیمارستان رئیس محمد شاهد در مورد آغاز شده و بیش از اتهام بی نظمی از جمله امتناع خود را به تجدید مجوز با یادآوری.

پس از خاموش شدن از بیمارستان مقر و یک شعبه در Uttara یک RAB موبایل دادگاه حمله کردند السلطنه بیمارستان Mirpur شعبه چهار مهر و موم شده آن را خاموش RAB اجرایی دادرس Sarwoer علم گفت: bdnews24.com.

اداره کل خدمات بهداشتی و درمانی در اطلاعیه روز سه شنبه دستور shutdown از بیمارستان خصوصی را Mirpur و Uttara شاخه.

در یک سوال در مورد این اتهامات از قربانیان علم گفت: "ما بررسی و اقدام قانونی اگر قربانیان رسیدگی به شکایات به ما. آنها همچنین می توانند شکایات به هر سازمان دولتی."

بیمارستان شروع درمان COVID-19 بيمار در ماه مارس پس از امضای یک قرارداد با دولت اما آن را تا به حال بدون اجازه برای اجرا به روش RT-PCR آزمایش برای coronavirus.

با استناد به گزارش های رسانه ها در این اداره گفت: بیمارستان شد "اشتباه" شارژ بیماران سنگین مقدار زیادی از پول.

14 عنوان بسیاری از اتهامات از ارائه نادرست COVID-19 گزارش آزمون آورده بودند در برابر بیمارستان خصوصی تا کنون. این گزارش با استفاده از مهر و موم و پد دولت نهاد اما RAB مقامات گفت که کسانی که نه تایید شده توسط RT-PCR و تست در هر دولت خود نهاد.

پس از یافته های یک RAB تیم آغاز حملات السلطنه بیمارستان مرکزی و Uttara شعبه در روز دوشنبه و آن را ادامه داد تا سه شنبه. مقامات بازیافت غیر مجاز برخی از کیت های آزمایش و نادرست گزارش آزمون در طول حملات.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن