Mizoram کلاس 12 مدیره امتحانات سال 2020 به سر در ژوئن 16

امتحانات بودند به حالت تعلیق در ماه مارس با توجه به مستند. (فایل عکس/PTI)این Mizoram دولت تصمیم گرفته است برای

توسط HONARMANDKHABAR در 8 خرداد 1399
 mbse class 12 routine 2020, mbse admit card, hslc result 2020 mizoram , mbse hsslc exam postponed,امتحانات بودند به حالت تعلیق در ماه مارس با توجه به مستند. (فایل عکس/PTI)

این Mizoram دولت تصمیم گرفته است برای از سرگیری کلاس-12 مدیره امتحانات به حالت تعلیق در نیمه راه به دلیل COVID-19 همه گیر از 16 ژوئن رسمی گفت.

امتحانات بالاتر Secondary School Leaving Certificate (HSSLC) برای افراد باقی مانده در هنر و علم و تجارت در جریان انجام خواهد شد بین ماه های ژوئن 16 و 18 با توجه به اطلاع رسانی صادر شده توسط Mizoram هیئت مدیره مدرسه در آموزش و پرورش (MBSE) در روز چهارشنبه.

اخبار مرتبط

امتحانات بودند به حالت تعلیق در ماه مارس با توجه به مستند های اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس رسمی گفت.

در مورد 4,700 دانش آموزان نمی تواند کامل خود را از هیئت مدیره امتحانات در اقتصاد, شیمی, جامعه شناسی, علوم کامپیوتر و علوم, او گفت:.

همچنین بخوانید: هیأت مدیره کلاس 10, 12, نتیجه 2020: به روز رسانی مهم در مورد اعلام نتیجه بررسی در اینجا

این MBSE به حال قبل از آن اعلام کرد از سرگیری مدیره امتحانات از مارس 22 که باعث سفت مخالفت دانشجویان با استناد به ناراحتی های مختلف در میان سراسر کشور مستند.

مقامات به تعویق افتاد آن را زیر یک درخواست تجدید نظر توسط دولت مرکزی برای قرار دادن در برگزاری امتحانات با توجه به مستند.

در یک جداگانه اطلاع رسانی این هیئت همچنین اعلام کرد که compartmental برای امتحانات کلاس-10 دانش آموزان برگزار خواهد شد در ژوئن 16 در 11 مرکز در سراسر کشور.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن