Mizoram گسترش coronavirus مستند تا مارس 31

وزیر Zoramthanga که ریاست جلسه روز پنجشنبه گفته بود که گسترش این مستند بسیار مهم بود برای اطمینان از ایمنی عمو

توسط HONARMANDKHABAR در 26 اردیبهشت 1399
وزیر Zoramthanga که ریاست جلسه روز پنجشنبه گفته بود که گسترش این مستند بسیار مهم بود برای اطمینان از ایمنی عمومی, اگرچه دولت اعلام شده است سبز منطقه پس از آن تنها بیمار بهبود در مارس 9. (PTI)

این Mizoram دولت در روز جمعه تمدید مستند تا 31 مه برای بررسی گسترش عفونت کروناویروس یک مقام گفت. تصمیم گرفته شد پس از احزاب سیاسی مختلف و چندین سازمان از جمله کسانی که از سازمان های غیر دولتی کلیساها و پزشکان مورد علاقه فرمت این مستند در یک جلسه در روز پنج شنبه گفت.

در نشست های مختلف کار گروه در COVID-19 " به ریاست دبیر کل Lalnunmawi Chuango تصمیم بر آن شد که مستند تمدید خواهد شد فراتر از مارس 17 رسمی گفت. دستورالعمل جدید برای تمدید مستند بیش از حد مورد بحث قرار گرفت در این جلسه او اضافه شده است.

اخبار مرتبط

یک کار گروه تشکیل شده بود به مطالعه در مورد گسترش پوشش بیمه به کارگران خط مقدم مانند پلیس ایجاد کرد و یا محلی در سطح وظیفه نیروی داوطلب کارکنان دولت در وظیفه خاص و کسانی که انتخاب زباله از امکانات قرنطینه رسمی گفت.

وزیر Zoramthanga که ریاست جلسه روز پنجشنبه گفته بود که گسترش این مستند بسیار مهم بود برای اطمینان از ایمنی عمومی, اگرچه دولت اعلام شده است سبز منطقه پس از آن تنها بیمار بهبود در مارس 9. بیمار که یک سفر به تاریخچه هلند, آزمایش مثبت برای COVID-19 مارس 24.

Mizoram شروع تست نمونه برای COVID-19 در Zoram کالج پزشکی (ZMC) در 7 آوریل. مجموع 202 نمونه آزمایش شده اند و تا کنون تمام شد منفی بود.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن