مقاله جدید پایین بودن استخر پیش ساخته را نشان می دهد و چرا باید امروز اقدام کنید

فروشگاه اینتکس تهران با سابقه 17 ساله ای که در زمینه فروش محصولات اینتکس دارد ، اولین و بهترین نمایندگی فروش

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

فروشگاه اینتکس تهران با سابقه 17 ساله ای که در زمینه فروش محصولات اینتکس دارد ، اولین و بهترین نمایندگی فروش محصولات بادی و استخر پیش ساخته اینتکس در ایران می باشد که ضمانت اصالت محصولات و همچنین خدمات پس از فروش را برای شما تضمین می کند . در صورت نصب و راه اندازی استخر پیش ساخته از سوی نمایندگی اینتکس این محصولات شامل ضمانت و خدمات پس از فروش نیز خواهند شد تا بیش از پیش با خیالی آسوده و راحت اقدام به خرید استخر پیش ساخته و پرتابل کنید. 8- محل دپوی خاک حاصل از حفاری قبلا مشخص گردد، به گونه ای که خاک حاصل از حفاری مانعی برای حمل و نصب استخر نباشد. البته این مسئله نیز بسیار مهم است که هر یک از این امکانات ممکن است با توجه به سایز و ابعاد استخر روی آن قرار گرفته و این امکانات در مقایسه بین استخر پیش ساخته سایز بزرگ (استخرهای پیش ساخته 5 تا 10 متر) و مدلهای استخر پیش ساخته سایز کوچک (استخرهای پیش ساخته 2 تا 4 متری) قطعاً متفاوت خواهد بود.

استخر ایزی ست نیز یکی از ارزان ترین و در عین حال پرطرفدارترین مدلهای استخر پیش ساخته به شمار میرود که این محصولات عمدتاً ظاهر گرد یا بیضی داشته و از ابعاد کوچک تا نهایت پنج متری نیز میتوانید دست به انتخاب بزنید. توجه به وضعیت استخر و شکل هندسی آن باعث استفاده مناسب از آن استخر میگردد . شرکت اینتکس نیز همیشه سعی کرده تا به بهترین شکل ممکن مدلها و تنوع فوقالعاده ای را هم از خود به جای بگذارد. برای احداث استخر پیش ساخته شرکت اینتکس خود در هر نقطه ای از کشور عمل راه اندازی را در کوتاه ترین زمان با اطمینان بالا انجام داده و در صورت تماس با این شرکت عمل جمع کردن و شستشوی استخر را نیز انجام خواهند داد. استخر پیش ساخته بدنه ای گرد دارد که جزو بدنه های مورد پسند تمامی سلیقه ها بوده است. مهم ترین بخشی که سبب استحکام بدنه شده است و قادر به ایجاد بهترین محصول برای لذت بردن از آبتنی و شنا می باشد پایه های تشکیل دهنده استخر پیش ساخته هستند که بدنه را بر روی سطوح به صورت ثابت و بدون تحرک قرار می دهند. ضد زنگ بودن محصول باعث جلوگیری از پوسیدگی می شود و در نهایت طول عمر محصول را شامل می شود. ​C ontent h as be᠎en c re at​ed with G᠎SA Con᠎te nt G​enerat or ​DEMO!

برای جلوگیری از این اتفاق شما میتوانید از نردبانهای مجزا استفاده کنید تا راحت به داخل استخر بروید و از وقوع حادثه جلوگیری کنید. یکی از مزایای استخر پیش ساخته، تنوع در طرح است. استخرهای پیش ساخته یکی از گزینههای نسبتاً گران، با دوام، سالم و بدون هزینه نگهداری است که بسیاری برای اجرای استخرها در خانه، ویلا و هر جایی که شما بخواهید آن را انتخاب میکنند. به همین خاطر است که افراد میتوانند از این استخر پیش ساخته در طی سال های زیاد لذت ببرند و استفاده از آن را اولویت تفریحات تابستانه خود قرار دهند. استخر پیش ساخته را می توان به دو صورت توکار و روکار راه اندازی کرده و استفاده کرد . استخرهای پیش ساخته در انواع بسیار مختلفی تولید شدهاند که بیشتر در اشکال هندسی دایرهای، مستطیلی، مربعی، بیضی و ششضلعی تولید میشوند که در ابتدا بایستی سلیقه خود را در این امر دخیل کنید و استخر پیش ساخته محبوب خود را در نظر داشته باشید، سپس با توجه به محل قرارگیری و محل نصب استخر، ابعاد استخر پیش ساخته خود را انتخاب کنید، اغلب افراد در یک نگاه کلی برای نصب استخرهای پیش ساخته زیرزمین خانه و حیاطخلوت و یا حیاط پشتی خانه خود را انتخاب میکنند، این دو محل یکی از بهترین محلها برای نصب استخرهای پیش ساخته است، اما بایستی در نظر داشته باشید که محل انتخاب شده بهمراتب بزرگتر از ابعاد استخر پیش ساخته شما باشد، همواره محل استقرار یک استخر پیش ساخته بایستی ابعادی بیش از یک متر تا دو متر از هر قسمت استخر پیش ساخته داشته باشد تا امکان استفاده و همچنین نصب آن فراهم باشد، پس در نظر بگیرید که قبل از خرید محل قرارگیری استخر پیش ساخته خود را در نظر بگیرید و سپس متناسب به آن استخر پیش ساخته را انتخاب کنید.  This was g en er at᠎ed ᠎wi᠎th GSA  Content Generat or Demov ersion.

قیمت استخر پیش ساخته، بستگی به انتخاب شما دارد که کدام طرح از استخرهای فایبرگلاس، تولید گروه مهندسین مدرن استخر، را برمی گزینید استخرها در سه طرح واندازه میباشد و همچنین روش نصب روکار یا توکار را انتخاب می کنید و اینکه تجهیزات این استخرها که شامل پمپ تصفیه، اسکیمر، چراغ استخر، تابلو برق و … آب و هوای سرد منطقه انباشتههایی از برف را در بالای قلعه استخر ایجاد میکرد که آب ذوبشده آن در یک سد جمع میشد. در صورتی که قصد ساخت استخر بتنی و یا چوبی برای تفریحات آبی ، پرورش ماهی و ذخیره آب برای کشاورزی داشته باشید هزینه بسیار بالایی برای شما خواهد داشت به همین منظور استخر پیش ساخته تولید و به بازار عرضه شده اند که نه تنها قابلیت نصب روکار بلکه امکان نصب توکار را نیز خواهند داشت تا به عنوان استخر پیش ساخته ثابت نیز مورد استفاده قرار گیرند. برای خرید انواع استخر پیش ساخته می توانید توسط شماره های مشخص شده و یا به صورت اینترنتی و حتی حضوری با امکان مشاوره برای خرید و نصب استخر در فروشگاه اینترنتی اینتکس از مسئولان فروش مشاوره بگیرید. با توجه به این مقدمه در این مطلب قصد داریم تا به توضیح در خصوص انواع استخر پیش ساخته پرداخته و در انتها روش تهیه و خرید استخر پیش ساخته اینتکس و بست وی را هم دراختیار شما قرار دهیم پس با ما همراه باشید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن