موسمی احتمال نرمال در نیمه دوم از فصل بارندگی: آی

"کمی بارش در سراسر کشور به عنوان یک کل در نیمه دوم این فصل است که به احتمال زیاد به 104 درصد از LPA با یک مدل

توسط HONARMANDKHABAR در 10 مرداد 1399
"Quantitatively, the rainfall over the country as a whole during the second half of the season is likely to be 104 per cent of LPA with a model error of plus/minus 8 per cent," the IMD said."کمی بارش در سراسر کشور به عنوان یک کل در نیمه دوم این فصل است که به احتمال زیاد به 104 درصد از LPA با یک مدل خطا به علاوه/منهای 8 درصد" IMD گفت.

موسمی است به احتمال زیاد نرمال در نیمه دوم از چهار ماه بارش فصل هند اداره هواشناسی گفت: در روز جمعه.

در آن محدوده زمانی پیش بینی بارش در طی نیمه دوم (مرداد-شهریور) از سال 2020 جنوب غربی موسمی IMD گفت اوت است به احتمال زیاد به دریافت بارندگی است که 97 درصد از این مدت طولانی به طور متوسط.

اخبار مرتبط

"کمی بارش در سراسر کشور به عنوان یک کل در نیمه دوم این فصل است که به احتمال زیاد به 104 درصد از LPA با یک مدل خطا به علاوه/منهای 8 درصد" IMD گفت.

دوره متوسط (LPA) بارش باران در سراسر کشور به عنوان یک کل برای دوره 1961-2010 88 سانتیمتر.

موسمی در محدوده 96-104 درصد از LPA در نظر گرفته شده است طبیعی است. رسمی فصل بارندگی در این کشور از ژوئن 1 تا 30 سپتامبر.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب