ماه به ویروس بحران ما در شهرستانها هنوز فاقد تست ظرفیت

در یک تست سایت در New Orleans یک خط شکل گرفته در سپیده دم. اما مقامات شهرستان فرار از آزمون پنج دقیقه بعد از د

توسط HONARMANDKHABAR در 17 تیر 1399

در یک تست سایت در New Orleans یک خط شکل گرفته در سپیده دم. اما مقامات شهرستان فرار از آزمون پنج دقیقه بعد از درهای باز در 8 هستم و بسیاری از مردم تا به حال به تبدیل دور.

در شهر فینیکس که در آن درجه حرارت باید در صدر 100 درجه ساکنان صبر در ماشین زمانی که هشت ساعت به تست.

و در سن آنتونیو و دیگر شهرهای بزرگ با نصب caseloads از ویروس مقامات اکراه اعلام محدودیت های جدید برای تست: تقاضا رشد کرده است بیش از حد بزرگ آنها می گویند بنابراین مردم تنها نشان دادن علائم ممکن است در حال حاضر آزمایش می شود — بازگشت به محدودیت های که در بسیاری از نقاط کشور طی روز زودتر از ویروس.

"وحشتناک است و به وضوح شواهد از یک شکست از سیستم" دکتر گفت: Katz های عفونی-بیماری متخصص در بیمارستان جانز هاپکینز.

در ماه های اولیه از کشور شیوع تست مطرح شده یک مشکل مهم عنوان منابع کاهش یافت و به مراتب و مقامات مسابقه به درک چگونه به بهترین رسیدگی ویروس. از آن پس ایالات متحده بسیار ramped تا آن قابلیت تست, انجام نزدیک به 15 میلیون آزمون در ماه ژوئن در حدود سه بار به عنوان بسیاری از آن را به عنوان تا به حال در ماه آوریل است. اما در هفته های اخیر به عنوان موارد باید رسید در بسیاری از کشورها تقاضا برای تست شده افزایش یافت بیش از ظرفیت و ایجاد یک جدید تست بحران است.

در بسیاری از شهرستانها در انتخابات گفت: ترکیبی از عوامل بود که در حال حاضر سوخت رسانی مشکل: کمبود برخی تجهیزات انباشت پرونده ها در آزمایشگاه است که فرایند آزمون و بالا رفتن سرسام آور رشد ویروس به عنوان موارد صعود در تقریبا 40 متحده و ملتی برای یک گریم جدید milestone 3 میلیون کل موارد.

سریع و به طور گسترده ای در دسترس تست بسیار مهم است برای کنترل این ویروس در دراز مدت در ایالات متحده آمریکا, کارشناسان می گویند, به خصوص به عنوان کشور بازگشایی. با یک ویروس است که می تواند گسترش از طریق افراد بدون علامت غربالگری تعداد زیادی از مردم دیده می شود به عنوان ضروری برای شناسایی کسانی که حامل ویروس و کمک به آنها را جلوگیری از گسترش آن به دیگران است.

اما تصاویری از صف های طولانی در تست سایت و شکایت از شهرداران در مورد عدم هماهنگ فراگیر فدرال سیستم تست قرار داده شده اند که کاخ سفید در موضع دفاعی است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز دوشنبه که "بزرگ ما تست برنامه همچنان به رهبری جهان تا کنون!" معاون رئیس جمهور مایک پنس در هفته گذشته گفت که این کشور تا به حال پس از بهبود آن تست ظرفیت است که "ما به معنای واقعی کلمه آزمون هر کسی که می آید به یک تست سایت و یا می آید به داروخانه های محلی خود را."

یک سخنگوی وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: مقامات فدرال مشغول به کار بود از نزدیک با متحده برای توسعه و دیدار با اهداف آزمایش از اوایل ماه آوریل است. تا کنون او گفت: دولت فدرال توزیع حدود 26 میلیون سواب در سراسر کشور در میان سایر تجهیزات بود و در مسیر "دیدار با تمام نیازهای برای جولای."

اما آزمایش در ایالات متحده نگه داشته است همگام با کشورهای دیگر به ویژه در آسیا است که باید تهاجمی تر بوده است. مقامات چینی بودند که نظارت عفونت در ووهان که در آن همه گیر شروع آزمایش 6.5 میلیون نفر در عرض چند روز ممکن است.

در آریزونا که در آن موارد گزارش شده اند به بیش از 100 ، 000 کمبود تست احساس خطر کرده است مقامات محلی که احساس بد مجهز برای کمک به ساکنان خود را.

"ایالات متحده آمریکا نیاز به یک قوی تر ملی تست استراتژی" شهردار کیت Gallego ققنوس در مصاحبه ای گفت:.

Gallego یک دموکرات گفت که او تا به حال شده است در تلاش برای لابی برای کمک از هر کسی که او می تواند فکر می کنم از دولت فدرال شرکت های خصوصی مانند Walgreens حتی یک مدرسه راهنمایی از دوستان که با این نسخهها کار در اروپا تست شرکت. به عنوان بحران شدت یافته در دولت در هفته های اخیر او پیشنهاد کرد که تست منابع را می توان منتقل شده از آمریکا با کاهش نیاز به کسانی که مبارزه مانند او.

آریزونا یک بار تا به حال انبار لوازم مقامات دولتی می گویند اما افزایش موارد پس از روز یادبود را تخلیه کرده است و حتی اقلام اساسی برای تست مانند سواب.

"که واقعا صحبت های ملی و جهانی زنجیره تامین مسائل گفت:" دانیل رویز آریزونا را افسر ارشد عامل. "این نیست که این چیزها در انبار آماده تحویل داده می شود."

در تمام طول ایالات متحده تلاش کرده است با مسائل مربوط به تست. در ماه فوریه دولت فدرال حمل آلوده کیت تست متحده به تاخیر انداختن گسترده تر تست استراتژی و ترک متحده کور به یک ویروس است که در حال حاضر شروع به گردش. بعد تست لوازم شد چوک نقطه متحده به نام دولت فدرال به استفاده از دفاع تولید عمل می کنند به نیروی اضافی تولید.

بسیاری از مکان ها شده اند قادر به غلبه بر برخی از محدودیت عرضه که تعریف روز قبل از وقوع در بخشی با منابع خود را. شهر نیویورک پس از مواجه با کمبود شدید به عنوان یک کانون virus در حال حاضر تست 30000 نفر در روز مقامات می گویند گسترش است که شامل ساختمان شهر خود را تست کیت و همکاری با بخش خصوصی labs.

اما حتی به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو هفته گذشته اعلام کرد که هر کسی که در ایالت نیویورک که می خواستم یک تست می تواند یکی از مقامات در کشورهای دیگر شده اند در سمت چپ به دنبال قوی تر سیستم تست و تنظیم محدودیت های جدید که می تواند یکی.

"ما بیش از حد تکه تکه" گفت: دکتر مایکل مینا استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. "ما لازم نیست که یک راه خوب برای بار تعادل سیستم است."

تست تاخیر و کمبود به طور فزاینده تبدیل شدن به یک مشکل در تگزاس که در آن موارد در حال افزایش.

شهرستانها مانند سن آنتونیو و آستین را واگردانی به تست تنها کسانی که در حال نشان دادن علائم به عنوان یک راه برای مدیریت تقاضا و تعداد تست.

"ما در حال حاضر متمرکز بر بالاترین اولویت" شهردار استیو آدلر از Austin روز دوشنبه گفت:.

آدلر از حزب دموکرات گفت: تست خرد شده بود و در نتیجه تقاضا برای آزمون در سطح ایالت در آورده با سربازان ارتش در coronavirus موارد تگزاس پس از بازگشایی در حرکت سریع فاز شروع و در تاریخ 1 مه. او نسبت به این مشکل در بخش های بزرگ به جمع شدن در آزمایشگاه; در برخی موارد نتایج آزمون را چهار تا شش روز به مراتب طولانی تر از 24 ساعت کارشناسان بهداشت توصیه می کنند به طور موثر منزوی کردن بیمار و پیگیری مردم آنها را به حال تماس با.

مقامات محلی در آستین داشتند و نه متکی به دولت که آن را به تست در بیشتر قسمت ها, شهردار گفت. و بدون ملی برنامه تست, او گفت:, شهر و مسئولان شهرستان تا به حال به دفع کردن برای خود در بازار خصوصی.

"شاید در نگاه به گذشته اگر ما تا به حال در این مورد فکر یک و نیم سال پیش ما را تعیین کرده اند تا خود ما تست ظرفیت" آدلر گفت. "من نمی دانم چه چیز دیگری ما می خواهم انجام دهید. ما رقابت برای تست. ما مسدود کردن به عنوان بسیاری از آزمون ها به عنوان ما می تواند بلوک در بازار است."

آدلر گفت: تست سیستم مورد نیاز برای federalized به طوری که آستین و شهرهای دیگر را به رقابت برای تست آزمایشگاه و لوازم با سایر شهرها و کشورهای دیگر.

مشکل فراتر از تگزاس و آریزونا در میان نقاط داغ که به رهبری این کشور در حال افزایش موارد در هفته های اخیر.

در آیداهو که در آن موارد نیز نوردی دولت آزمایشگاه آنقدر هولناک است که مقامات دولتی با ارسال یادداشتی به خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات و گفت: دولت دیگر نمی تواند تمام ملاقات های خود را تست نیاز دارد. است که در سمت چپ این امکانات در یک بحران از جان گذشته برای پیدا کردن دیگر labs به فرآیند آزمون برای یک ویژه آسیب پذیر جمعیت.

"همه تقلا گفت:" رابرت Vande Merwe مدیر اجرایی آیداهو مراقبت های بهداشتی در ارتباط است.

لوئیزیانا نیز دیده می شود تست به تاخیر می اندازد.

دکتر جنیفر Avegno, مدیر نیواورلئان وزارت بهداشت گفت: مشکل آژانس دیدن شد در حال حاضر متفاوت بود از یکی از آن را تجربه کرده در ماه مارس زمانی که ایالات متحده به رقابت بیش از سواب و لوله های آزمایش. در حال حاضر مشکل کمبود معرف او گفت که مواد شیمیایی مورد نیاز برای تشخیص اینکه آیا coronavirus در حال حاضر در یک نمونه است.

زنجیره تامین مسائل منجر مقامات در نیواورلئان به کاهش آزمون آنها انجام: در یک سایت در دوشنبه مقامات دست فقط 150 بلیط برای تست که رفته بودند در دقیقه.

"ما در حال گفتن هر کس برای انجام تمام چیزهایی که شما قرار است به انجام اگر آنها هر گونه نگرانی در مورد قرار گرفتن در معرض و یا تماس نزدیک هستند یا احساس بیمار وجود خواهد داشت یک تست برای شما" Avegno گفت.

"و در عین حال ما در حال شروع به آنها را به نوبه خود به دور" او گفت:. "این چیزی نیست که ما می خواهیم انجام دهیم."

فوری تقاضا برای آزمون نيز مؤثر بر مناطق خارج از آن ضربه خوردهاند.

در اوماها یک درایو-از طریق تست سایت در پارکینگ سابق یک فروشگاه مواد غذایی به طور ناگهانی بسته شده در روز شنبه.

آزمایشگاه لوازم سقوط کوتاه در این شهر تا حدی به این دلیل که آنها مورد نیاز در جوامع با بزرگتر از شیوع در نبراسکا که در آن موارد شایع هستند اما ثابت باقی می ماند.

"ما در حال قرار گرفتن در فهرست اولویت" گفت: دکتر آنه اوکیف ارشد اپیدمیولوژی با Douglas County وزارت بهداشت در اوماها (روباز انتخابی) با استناد به یک تصمیم توسط تولید کنندگان با حجم بالا, تست ماشین آلات به اولویت بندی منابع برای آن دسته از ماشین آلات برای کشورهای دیگر قبل از نبراسکا.

این سایت در اوماها (روباز انتخابی) تا به حال آزمایش قریب به 3500 نفر از مردم پس از آن باز در ژوئن 17. مقامات گفته اند که نمی دانم زمانی که آن را بازگشایی شده است.

"ما واقعا می خواستم به ارائه اضافی که ظرفیت به مردم بهتر گزینه" اوکیف گفت. "ما بسیار نا امید است که ما نمی توانیم آن را انجام دهد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب