مودی تغییر چشم انداز در تاتا استیل به منفی

مودی انتظار این شرکت اهرم های اندازه گیری تنظیم بدهی/Ebitda تنظیم خواهد شد افزایش به 7.5 x تا پایان سال مالی 2

توسط HONARMANDKHABAR در 24 تیر 1399
Moody’s expects the company’s leverage, as measured by adjusted debt/adjusted Ebitda will increase to 7.5x by the end of fiscal 2021 from 6.6x a year earlier, and stay in breach of the current 4.5x downgrade trigger for its rating.مودی انتظار این شرکت اهرم های اندازه گیری تنظیم بدهی/Ebitda تنظیم خواهد شد افزایش به 7.5 x تا پایان سال مالی 2021 از 6.6 x یک سال قبل از آن و اقامت در نقض از زمان 4.5 x جمع و جور کردن ماشه برای آن امتیاز.

مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران تایید کرده است Ba2 شرکت خانوادگی امتیاز (CFR) تاتا جراحی و تغییر چشم انداز خود را به منفی از رتبه های تحت بررسی.

در همان زمان مودی را تایید کرده است B3 CFR فولاد تاتا انگلستان Holdings (TSUKH) یک شرکت تابعه تماما متعلق به از تاتا استیل و تغییر چشم انداز خود را به منفی از رتبه های تحت بررسی. متعاقبا مودی خواهد برداشت B3 CFR از TSUKH برای کسب و کار خود و دلیل است.

اخبار مرتبط

این نتیجه بررسی برای جمع و جور کردن آغاز شده در 15 آوریل سال 2020 است.

Kaustubh Chaubal یک مودی معاون رئیس جمهور و ارشد اعتباری افسر گفت: "تایید تاتا استیل Ba2 CFR به رسمیت می شناسد که در حالی که اعتبار این شرکت مشخصات بدتر خواهد شد با توجه به چالش های مطرح شده در توسط همه گیر کلیدی آن معیارهای مالی خواهد شد به احتمال زیاد بهبود می یابند به سطوح مناسب برای آن امتیاز سال مالی در پایان آوریل 2023 (مالی 2023)."

"تاتا استیل اهرم و پوشش ضعیف باقی خواهد ماند تا زمانی که مالی 2023 و چشم انداز منفی نشان می دهد خطر ابتلا به جمع و جور کردن اگر صنعت فولاد و شرکت معیارهای مالی نمی بازیابی در خط با انتظارات کنونی ما," او اضافه شده است.

مودی انتظار این شرکت اهرم های اندازه گیری تنظیم بدهی/Ebitda تنظیم خواهد شد افزایش به 7.5 x تا پایان سال مالی 2021 از 6.6 x یک سال قبل از آن و اقامت در نقض از زمان 4.5 x جمع و جور کردن ماشه برای آن امتیاز.

اما اعتبار آن معیارها را به طور پیوسته بهبود در مالی و 2022 2023 با توجه به نسبتا قوی مشخصات کسب و کار خود هند عملیات و همچنین به عنوان نام تجاری خود قدرت ادغام عمودی و قابلیت های فن آوری است که کمک خواهد کرد که این شرکت حفظ بالاتر از متوسط سودآوری است.

چشم انداز منفی نشان دهنده مودی نظر است که سخت تر شدن شرایط اقتصادی در تاتا استیل کلید بازارهای احتمال ماندن برای یک دوره طولانی و معناداری وجود دارد حرکت نزولی خطرات ناشی از این بیماری همه گیر است که می تواند باعث تاخیر در شرکت های بازیابی.

چشم انداز نیز شامل مودی انتظار است که تاتا استیل مشخصات اعتباری باقی خواهد ماند و ضعیف برای یک دوره طولانی مدت با محدود بازیابی پیش بینی حداقل بیش از 18-24 ماه.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن