بیش از 300 نمایندگان مجلس مصرانه از صندوق بین المللی پول و بانک جهانی به لغو فقیر بدهی های کشورهای

واشنگتن May 13 بیش از 300 قانونگذاران از سراسر جهان روز چهارشنبه در خواست صندوق بین المللی پول و بانک جهانی به

توسط HONARMANDKHABAR در 25 اردیبهشت 1399

واشنگتن May 13

بیش از 300 قانونگذاران از سراسر جهان روز چهارشنبه در خواست صندوق بین المللی پول و بانک جهانی به لغو بدهی از فقیرترین کشورها در پاسخ به کروناویروس همه گیر و به افزایش بودجه برای جلوگیری از یک بحران اقتصادی جهانی.

ابتکار رهبری سابق آمریکا نامزد ریاست جمهوری سناتور برنی ساندرز و نماینده Ilham عمر یک دموکرات از مینه سوتا می آید در میان نگرانی رو به رشد است که کشورهای در حال توسعه و اقتصادهای در حال ظهور خواهد بود ویران بیماری همه گیر.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 4.2 میلیون نفر در سطح جهان و کشته 287,349 یک همشهری چوب خط نشان داد.

گسترده آتن با هدف حاوی این ویروس هستند و در نظر گرفتن تلفات زیادی بر اقتصاد جهانی و به خصوص کشورهای فقیر با بهداشت ضعیف و سیستم های سطح بدهی بالا و چند منابع برای مدیریت تیم سلامت و بحران اقتصادی است.

صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva روز سه شنبه گفت: این صندوق شد "به احتمال بسیار زیاد" به تجدید نظر رو به پایین پیش بینی آن است که جهانی خروجی خواهد shrink 3 درصد در سال 2020 و گفت: کشورهای در حال توسعه خواهد نیاز به بیش از 2.5 تریلیون دلار در تامین مالی به آب و طوفان است.

ساندرز گفت: کشورهای فقیر مورد نیاز هر صد برای مراقبت از مردم خود را به جای نگهداری "ناپایدار بدهی" آنها را مجبور به بزرگ بین المللی موسسات مالی.

لغو بدهی از فقیرترین کشورها بود "بسیار کم است که بانک جهانی و صندوق بین المللی پول و دیگر موسسات مالی بین المللی باید انجام دهید برای جلوگیری از غیر قابل تصور افزایش فقر و گرسنگی و بیماری را تهدید می کند که صدها میلیون نفر از مردم," او گفت:.

قانونگذاران استقبال یک حرکت توسط صندوق بین المللی پول برای پوشش بدهی پرداخت 25 از فقیرترین کشورها به مدت شش ماه اما گفت: تلاش بیشتر مورد نیاز است.

بانک جهانی گفته است: "به دنبال راه های گسترش حمایت خود را از فقیرترین کشورها اما هشدار داد waiving پرداخت بدهی می تواند آسیب خود را رتبه بندی اعتباری و تضعیف توانایی خود را برای ارائه کم هزینه کمک مالی به اعضای.

در این نامه نمایندگان مجلس از دو دوجین از کشورها در تمام شش قاره گفت: بدهی تعهدات از فقیرترین کشورها باید لغو شود آشکار به جای به سادگی به حالت تعلیق توافق با این گروه از 20 کشور در ماه آوریل است.

عدم انجام این کار به معنای این کشورها نمی خواهد بود قادر به اولویت بندی هزینه های مورد نیاز برای مبارزه با این ویروس که به نوبه خود می تواند منجر به ادامه اختلال در عرضه جهانی زنجیره ای و بازارهای مالی آنها نوشت.

نمایندگان مجلس نیز خواست صندوق بین المللی پول Georgieva و رئیس بانک جهانی دیوید Malpass برای حمایت از ایجاد تریلیون دلار جدید حقوق نقشه کشی ویژه ارز از صندوق بین المللی پول.

"یک صدور SDRs در دستور تریلیون دلار نیاز خواهد بود برای جلوگیری از افزایش عمده ای در فقر و گرسنگی و بیماری" نوشت: قانونگذاران که دامنه وسیعی از وابستگیهای سیاسی و شامل سران سابق دولت است.

یک SDR تخصیص شبیه به یک بانک مرکزی "چاپ" پول جدید می کند و باعث بزرگ هزینه کرده اند مخالف با ایالات متحده آمریکا و صندوق بین المللی پول بزرگترین سهامدار.

عمر گفت: ایالات متحده باید منجر به تلاش برای ارائه کمک به آسیب پذیر ترین کشورها است.

"همه ما سرنوشت مرتبط هستند. اگر ما به نوبه خود چشم خود را به رنج می برند از مردم در خارج از کشور آن را در نهایت به ضرر ما" عمر گفت.

دیگر امضا کنندگان عبارتند از سابق بریتانیا کار رهبر جرمی Corbyn و آرژانتین نماینده مجلس کارلوس منم که تصویب سیاست های ریاضتی زمانی که او به عنوان رئیس جمهور در 1980s و 1990s. — رویترزtinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن