MSME بخش را تسکین پیدا FM را محرک اما بیشتر می توان هنوز هم انجام می شود

اعلام Rs 3 لاخ کرور وثیقه وام برای کسب و کارهای کوچک بزرگترین بخش از جامع اقتصادی بسته است.Tanvi Loondپس از نخ

توسط HONARMANDKHABAR در 30 اردیبهشت 1399
The announcement of Rs 3 lakh crore collateral-free loans for small businesses is the biggest component of the comprehensive economic packageاعلام Rs 3 لاخ کرور وثیقه وام برای کسب و کارهای کوچک بزرگترین بخش از جامع اقتصادی بسته است.
  • Tanvi Loond

پس از نخست وزیر مودی اعلام هند دومین بسته محرک در مارس 12 سال 2020 در تیتر رقم عظیم تومان. 20 lakh کرور ($0.27 تریلیون) وزیر دارایی Nirmala Sitharaman سخنرانی بود و مشتاقانه در انتظار همه است. در حالی که FM Sitharaman اعلام کرد تخصیص بودجه برای تسکین بسته برای بخش های آسیب پذیر جامعه, روزانه, دستمزد کارگران, بهداشت و درمان و زیرساخت ادارات دولتی و کسب و کارهای کوچک تر هنوز هم می تواند انجام شود در جبهههای مختلف از جمله حقوق و دستمزد به کمک مالی. در ضمن اطلاعیه های ساخته شده تا کنون را هدف قرار داده و در حفظ و نگهداری طرح های SME وام تضمین مستقیم یارانه نقدی و البته بهداشت و درمان. در اینجا یک نگاه اجمالی سریع از نحوه هند بسته امداد اختصاص داده خواهد شد برای کمک به MSME بخش دست و پنجه نرم کردن با تاثیر مخرب این جهانی و همه گیر.

TDS/TCS کاهش نرخ

اخبار مرتبط

این را به نفع کسب و کار / افرادی که پرداخت برای دریافت قرارداد هزینه های حرفه ای, علاقه, اجاره, سود سهام, کمیسیون کارگزاری ، این کاهش باید قابل اجرا برای بخش باقی مانده از FY2020-21 یعنی از 13 مارس سال 2020 به 31 st مارس, 2021. به منظور ارائه بودجه بیشتری در اختیار مالیات, نرخ مالیات کسر در منبع (TDS) برای غیر حقوق بگیر مشخص شده پرداخت شده به ساکنان و نرخ مالیات مجموعه در منبع (TCS) برای مشخص رسید باید به کاهش 25 درصد از نرخ های موجود است.

تابع بدهی تاکید کرد MSMEs

معیارهای واجد شرایط بودن برای این است که MSMEs باید عملکرد اما تاکید دارد و یا طبقه بندی شده اند به عنوان دارایی های غیر نمایشی. یک تابع بدهی نا امن وام است که رتبه زیر وام های امن. به عبارت دیگر در صورت انحلال یک تابع بدهی می تواند تنها پس از پرداخت ادعا می کند از طلبکاران امن برآورده شده است. GoI را تسهیل ارائه 20 ، 000 تومان کرور روپیه به عنوان تابع بدهی.

وثیقه رایگان اتوماتیک, وام برای کسب و کار

معیارهای واجد شرایط بودن برای این است که وام گیرنده باید کمتر از 25 تومان کرور روپیه برجسته و گردش مالی 100 تومان کرور. اورژانس خط اعتباری داده خواهد شد به کسب و کار / MSMEs از بانک ها و NBFCs تا 20 درصد از کل اعتبار برجسته به عنوان 29.2.2020. تصدی وام خواهد بود 4-سال 12-ماه مهلت قانونی برای بازپرداخت اصل. 100% تضمین اعتبار پوشش نیز با توجه به بانک ها و NBFCs در اصل و بهره. این طرح می تواند availed تا اکتبر 31st,2020.

سهام تزریق از طریق MSME صندوق از بودجه

معیارهای واجد شرایط بودن برای این است که کسب و کار باید رتبه اعتباری بالا (AAA-دارای امتیاز) و می خواهد به لیست خود را در مبادلات سهام. یک صندوق از بودجه (FoF) با جسم از Rs10,000 کرور اندازی خواهد شد که ارائه خواهد شد سرمایه گذاری سهام برای MSMEs با پتانسیل رشد و زنده ماندن. FoF عمل خواهد شد از طریق یک صندوق مادر و چند دختر بودجه و خواهد خرید تا 15 درصد حقوق صاحبان سهام.

EPF سهم حمایت واجد شرایط کسب و کار و کارگران برای 3 ماه

این پشتیبانی ارائه خواهد شد به موسسات واجد شرایط تنها. تحت Pradhan Mantri Garib Kalyan بسته(PMGKP) پرداخت 12 درصد از کارفرما و 12 درصد سهم کارمند ساخته شده بود به EPF حساب. این بود که قبلا ارائه حقوق و دستمزد برای ماه مارس آوریل و مه سال 2020 و تمدید خواهد شد توسط یکی دیگر از 3 سال به حقوق و دستمزد ماه های ژوئیه و اوت سال 2020

EPF سهم کاهش می یابد برای کسب و کار & کارگران برای 3 ماه

قانونی PF سهم کارفرما و کارمند خواهد بود به کاهش 10 ٪ در هر موجود از 12 درصد برای هر یک از تمام موسسات تحت پوشش EPFO برای 3 ماه آینده. این را فراهم خواهد کرد بیشتر به خانه حقوق و دستمزد به کارکنان و کمک به کارفرمایان در پرداخت اندیش صندوق غرامت. CPSEs و دولت PSUs خواهد شد اما همچنان به کمک 12 درصد به عنوان سهم کارفرما. این طرح قابل اجرا خواهد بود برای کارگران که واجد شرایط برای 24% EPF تحت حمايت PM Garib Kalyan بسته و گسترش آن است.

بخش های به کارگیری دستمزد کارگران

این است که برای کسب و کار به کارگیری کمتر از 100 کارگر. 24 درصد از دستمزد ماهانه خواهد بود و اعتبار به PF حساب کارگران برای سه ماه آینده برای دستمزد بگیران زیر 15,000 تومان بعد از ظهر

جهانی مناقصه به مجاز تا حد Rs 200 کرور

جهانی مناقصه خواهد بود مجاز در دولت تدارکات مناقصه تا حد Rs 200 کرور. در نتیجه حفاظت از هند MSMEs در طول این زمان دشوار است.

این روش اداری مورد نیاز به دنبال داشته باشد برای این ادعا این امداد بسته است و در عین حال به توضیح دارد. در حالی که برخی از شناخته شده MSMEs خواهد بود قادر به حرکت به دخمه پرپیچ و خم پیچیده از نگرانی مقامات دولت بسیاری از کسب و کارهای کوچک خواهد شد به احتمال زیاد در تلاش برای درک اینکه چگونه آنها می توانند بهره مند شوند و با توجه به این مقررات ، آن است که در حال حاضر ما حق و با استفاده از آقای مودی کلمات "بود آوازی در مورد رفتن محلی" برای حمایت از کسب و کارهای محلی در این لحظه دشوار است به طوری که ما ممکن است پدیدار شود از این جمعی و قوی تر است.

  • Tanvi Loond موسس و مدیر عامل شرکت Insta C. A. آنلاین, مالیات و حسابداری, خدمات برای شرکتهای کوچک و متوسط و راه اندازی است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب