MTV Video Music Awards برگزار شد و فیزیکی در نیویورک محل برگزاری on Aug 30

MTV و کومو گفت: Aug 30 VMA نشان می دهد در مرکز بارکلیز در بروکلین به دنبال دستورالعمل های ایمنی و را "ظرفیت مح

توسط HONARMANDKHABAR در 10 تیر 1399

MTV و کومو گفت: Aug 30 VMA نشان می دهد در مرکز بارکلیز در بروکلین به دنبال دستورالعمل های ایمنی و را "ظرفیت محدود و یا بدون مخاطب."

جایزه نشان می دهد که به طور سنتی از ویژگی های تعداد زیادی از نوازندگان مهمان مخاطبان و مرحله خدمه شده اند و تنزل به صورت آنلاین و یا از پیش ضبط شده حوادث پس از همه گیر تعطیل تئاتر و موسیقی و دیگر زندگی می کنند نشان می دهد که در اواسط ماه مارس.

ام تی وی گفت: برخی از VMA اجرای برنامه را در محل مشخص در نیویورک نشانه و اجتماعی فاصله و محدودیت در ظرفیت خواهد بود اجرا در 19,000-صندلی های داخل سالن محل برگزاری.

هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از اجراهای خواهد بود زندگی می کنند. جوانان شبکه تلویزیونی در بیانیه ای گفت که جزئیات و گزینه های بالقوه برای نمایش در خواهد آمد "بر اساس علم و اطلاعات در نیویورک است."

شهر نیویورک شده است سخت ترین ضربه منطقه در ایالات متحده برای coronavirus موارد است اما در حال حاضر به تدریج در حال ظهور از خاموش شدن ناگهانی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

این VMA به طور سنتی از ویژگی های اجرای زنده از موسیقی بزرگترین ستاره و یکی از بزرگترین رویدادهای سالانه در جوایز تقویم. نوازندگان و نامزدهای اوت مراسم را هنوز اعلام نشده است.

برگزارکنندگان این جایزه امی برای تلویزیون گفت: در اوایل این ماه که این مراسم در ماه سپتامبر خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در لس آنجلس اما به هیچ جزئیات از چگونگی نشان می دهد تولید می شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب