Mukesh Ambani هل پاک و مقرون به صرفه انرژی; فن آوری به decarbonise

Ambani شرکت اقدام به خرید یک مقدار قابل توجهی از نفت خام از عربستان سعودی برای پردازش در آن دو پالایشگاه پیچید

توسط HONARMANDKHABAR در 6 تیر 1399
Ambani شرکت اقدام به خرید یک مقدار قابل توجهی از نفت خام از عربستان سعودی برای پردازش در آن دو پالایشگاه پیچیده در جمنگر.

در بزرگترین فشار برای تمیز و مقرون به صرفه انرژی میلیاردر Mukesh Ambani روز جمعه گفت: این ضروری است برای اتخاذ فن آوری است که می تواند بازیافت به مجموعه ای از کربن تعادل راست. با شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان آل سعود وزیر انرژی جهان بزرگترین صادر کننده نفت, عربستان سعودی, گوش دادن Ambani گفت: نیاز است که به ارائه کارآمد و مقرون به صرفه انرژی است. "این راه من است که در پیشرفت هایی که بشر ساخته شده است (بین) انقلاب صنعتی ما را مختل چرخه کربن و در حال حاضر از آن زمان به استفاده از تکنولوژی...برای تنظیم مجدد است که تعادل و اتخاذ چرخه کربن و حق او گفت:" صحبت کردن در FII سرمایه گذاری موسسه کنفرانس بیش از یک ویدیو با لینک.

او در ادامه به استرس نیاز به فن آوری است که می تواند بازیافت دی اکسید کربن.

اخبار مرتبط

بیانیه رئیس و مدیر عامل Reliance Industries Ltd هند با ارزش ترین شرکت قابل توجه است با توجه به اینکه خود شرکت جهان بزرگترین پالایش نفت پیچیده در جمنگر در گجرات. "من فکر می کنم که که در آن ما هستند و اگر ما را یک ورق کاغذ تمیز و اتخاذ فن آوری موجب آن ما می تواند در تکمیل چرخه انرژی ما می تواند اتخاذ فن آوری های جدید به خصوص بیوشیمیایی فتوسنتز است. به جای درمان دی اکسید کربن به عنوان یک مسئولیت – ما می توانیم که به عنوان مواد خام" او گفت:. "این نه تنها ضروری برای ما خالص کربن صفر اما من فکر می کنم که ما باید به انتخاب کردن برای بازیافت کربن است."

Ambani گفت: برای کسانی که در کسب و کار انرژی آن است که بسیار در مورد decarbonisation اما در مورد تکمیل چرخه صفر انتشار کربن. "انرژی مورد نیاز ضروری برای تمام 8 میلیارد نفر بر روی زمین. وجود دارد نیاز به ارائه کارآمد و پاک و مقرون به صرفه انرژی است. و ما باید آن را در راه به عهده دارند. که کسب و کار است. ما نباید اشتباه که در بین پاک و ناپاک" او گفت:.

نفت-به-مخابرات کنگلومرا سر گفت: هیچ یک راه حل را متناسب با تمام. "نکته مهم نیز این است که اجازه می دهد تا انرژی به همان اندازه. این بدان معناست که همه به دسترسی به انرژی پاک برای کیفیت زندگی خود را در قیمت مقرون به صرفه," او گفت:. Ambani شرکت اقدام به خرید یک مقدار قابل توجهی از نفت خام از عربستان سعودی برای پردازش در آن دو پالایشگاه پیچیده در جمنگر. آن است که در مذاکرات به فروش یک پنجم از نفت خود را-به-شیمیایی کسب و کار به عربستان آرامکو برای یک درخواست از 15 میلیارد تومان.

"جدید عرضه انرژی به صورت مقرون به صرفه است که رفاه از این سیاره است. و تنها پس از این دو وجود دارد می تواند رفاه برای شرکت ها و سهامداران و من فکر می کنم با جایی که ما امروز در دهه های آینده ما هیچ چاره ای اما برای پاسخگویی به این چالش برای تکمیل چرخه کربن. "و در خدمت نیازهای انرژی از تمام مشتریان خود به جای فکر کردن در شرایط فسیلی و تجدید پذیر و باد و غیره," او اضافه شده است.

عربستان و ثروت صندوق PIF برداشت تا 2.3 درصد سهام در Ambani دیجیتال بازوی Jio سیستم عامل Ltd. "برای ما به خصوص در هند ما رشد بالا بنابراین مهم است که یکی از آثار با مصرف کنندگان در گسترش آگاهی است. این ویروس خود را کمک کرده است تا همه متوجه سود کم کربن طرز فکر" او گفت:. "لمس واقعی با جامعه و شناخت جامعه در سطح زمین و آشنایی با بخش های مختلف اقتصاد و آنها را درگیر در انرژی جنبش مهم است که برای داشتن یک بخشی از بازگرداندن چرخه کربن."

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب