ناپولی ضرب و شتم یوونتوس در ضربات پنالتی به پیروزی Coppa Italia

پائولو Dybala و دانیلو از دست رفته Juve اول دو تلاش در ضربات پنالتی در حالی که ناپولی تبدیل تمام تلاش خود را ب

توسط HONARMANDKHABAR در 28 خرداد 1399

پائولو Dybala و دانیلو از دست رفته Juve اول دو تلاش در ضربات پنالتی در حالی که ناپولی تبدیل تمام تلاش خود را برای برنده شدن جایزه برای ششمین بار در حالی که همچنین پایان دادن به Juve را به امید برنده شدن برانکو در این فصل است.

این اولین عنوان به حل و فصل در فصل که به تازگی راه اندازی مجدد پس از سه ماه وقفه به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

اگر چه در آن برنامه ریزی شده بود برای بازیکنان به خود را جمع آوری مدال در یک "سلف سرویس" مراسم ناپولی بازیکنان دریافت ایشان از باشگاه های مربوطه رئیس جمهور Aurelio De Laurentiis و Andrea Agnelli.

این یک دستاورد قابل توجه برای 42 سال Gattuso که در زمان بیش از ناپولی در ماه دسامبر با تیم را بهم ریخته و پس از این بازیکنان تا به حال شورش علیه یک هفته اردوگاه آموزشی تحمیل شده بر آنها توسط De Laurentiis.

ناپولی می توانست برنده بدون مجازات شد اما به مبارزه طلبیده توسط برجسته دو ذخیره از Gianluigi Buffon در زمان توقف.

42 ساله یوونتوس دروازه بان مسدود نیکولا Maksimovic قدرتمند هدر و تبدیل Eljif Elmas' از تلاش ارتجاعی بر روی ارسال از نقطه خالی محدوده.

ناپولی تا به حال بهترین شانس در طول بازی در حالی که یوونتوس رو به جلو کریستیانو رونالدو را دیدم کمی از توپ و با حال خسته کننده بود ،

Lorenzo Insigne آمار پست با 30 متر ضربه آزاد در نیمه اول و دیدم یکی دیگر از تلاش متوقف بوفون در حالی که Arkadiusz Milik همچنین می تواند به دست آورد آن را برای ناپولی اما ارسال یک شات در طول نوار از در دقیقه 72.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن