ناسا راه اندازی مریخ به دنبال نشانه هایی از زندگی باستانی

اسکودوی کیپ کاناورال (US), جولای 30 بزرگترین, پیچیده ترین مریخ تا کنون ساخته شده — خودرو-وسیله نقلیه اندازه br

توسط HONARMANDKHABAR در 9 مرداد 1399

اسکودوی کیپ کاناورال (US), جولای 30

بزرگترین, پیچیده ترین مریخ تا کنون ساخته شده — خودرو-وسیله نقلیه اندازه bristling با, دوربین, میکروفون, دریل و لیزر — لعنتی خاموش برای سیاره سرخ روز شنبه به عنوان بخشی از یک بلند پروازانه بلند-محدوده پروژه را به اولین سنگ مریخی نمونه از بازگشت به زمین به تجزیه و تحلیل شواهد باستان زندگی است.

ناسا پشتکار سوار توانا Atlas V موشک به یک صبح روشن آسمان در جهان سوم و نهایی مریخ راه اندازی از تابستان است. چین و امارات متحده عربی یک سر شروع هفته گذشته هر سه ماموریت باید رسیدن به مقصد خود را در ماه فوریه پس از یک سفر هفت ماه و 480 میلیون کیلومتر است.

پلوتونیوم-مجهز به شش چرخ مریخ نورد را تمرین کردن و جمع آوری کوچک زمین شناسی نمونه خواهد شد که به خانه آورده در مورد 2031 در یک نوع از سیارات رله مسابقه که شامل چندین فضاپیما و کشور است. کلی هزینه: بیش از 8 میلیارد تومان.

ناسا علوم ماموریت رئیس توماس Zurbuchen تلفظ پرتاب شروع "بشریت را در دور اول سفر به یک سیاره دیگر است."

"من آن را دوست داشتم پانچ یک سوراخ در آسمان درست است ؟ گرفتن كيهان از زمین ما wading را خارج وجود دارد در اقیانوس کیهانی," او گفت:. "هر بار که آن را به من می شود."

علاوه بر پرداختن به زندگی بر روی مریخ سوال این ماموریت عملکرد درس است که می تواند راه را برای ورود فضانوردان به عنوان اوایل به عنوان 2030s.

"وجود دارد یک دلیل ما تماس ربات پشتکار. چرا که رفتن به مریخ سخت است" ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: فقط قبل از پرتاب. "این همیشه سخت است. آن بوده است هرگز آسان است. در این مورد, آن را سخت تر از همیشه قبل از اینکه از آنجا که ما در حال انجام آن را در میان یک بیماری همه گیر."

ایالات متحده تنها کشور با خیال راحت به قرار دادن فضاپیما بر روی مریخ به دنبال آن نهم موفق به فرود بر روی این سیاره است که ثابت شده است به مثلث برمودا از اکتشافات فضایی با بیش از نیمی از جهان ماموریت وجود دارد, سوزش تا توفنده و یا در غیر این صورت در پایان شکست.

چین ارسال هر دو مریخ نورد یک مدارگرد.

امارات متحده عربی یک تازه وارد به فضای بیرونی دارای یک مدارگرد در مسیر.

این بزرگترین رم به مریخ در spacefaring تاریخ است. این فرصت را به پرواز بین زمین و مریخ می آید در اطراف تنها یک بار در هر 26 ماه زمانی که سیاره در یک طرف خورشید و در مورد به عنوان نزدیک به عنوان آنها می توانند.

راه اندازی, کنترل, عینک و ماسک و نشست با فاصله از هم جدا در کیپ کاناورال در مرکز کنترل به دلیل شیوع کروناویروس که نگه داشته و صدها نفر از دانشمندان و دیگر اعضای تیم به دور از پشتکار را پرتاب.

"که طاقت فرسا بود. به طور کلی فقط " وای!'" گفت: Alex ماتر 13-year-old ویرجینیا دانشآموز که پیشنهاد نام پشتکار در ناسا رقابت و تماشا راه اندازی در فرد با پدر و مادر خود را.

و راه می رفت در زمان در 7:50 صبح با وجود 4.2 ریشتری زلزله 20 دقیقه قبل از پرتاب را تکان داد که جنوب کالیفرنیا, سایت ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت است که نظارت بر مریخ نورد ماموریت.

اگر همه به خوبی می رود, مریخ نورد فرود به سطح مریخ در فوریه 18, 2021, در چه ناسا تماس هفت دقیقه وحشت در آن هنر و صنعت می رود از 19300 بی kmph به توقف کامل و بدون دخالت انسان ندارند. آن است که حمل 25 دوربین و یک جفت میکروفن را قادر خواهد ساخت که زمینیها به vicariously برچسب همراه است.

پشتکار را هدف خائنانه قلمرو ناشناخته: Jezero دهانه سرند شده با تخته سنگ ها و صخره های شنی و احتمالا سنگ تحمل نشانه هایی از میکروب ها از آنچه پس از یک دریاچه بیش از 3 میلیارد سال پیش. این مریخ نورد را ذخیره نیم اونس (15 گرم) نمونه های سنگ در ده ها تن از سوپر-تیتانیوم استریل لوله.

آن را نیز عرضه خواهد کرد و یک مینی هلیکوپتر که تلاش خواهد کرد اولین پرواز شده بر روی یک سیاره دیگر و تست کردن فن آوری های دیگر برای آماده سازی راه را برای آینده فضانوردان. که شامل تجهیزات برای استخراج اکسیژن از مریخ نازک دی اکسید کربن جو است.

این طرح برای ناسا و آژانس فضایی اروپا به راه اندازی یک حشره دار تلماسه در 2026 به بهانه نمونه های سنگ همراه با یک کشتی موشک قرار داده است که نمونه ها به مدار اطراف مریخ است. سپس یکی دیگر از فضاپیما ضبط خواهد شد در مدار نمونه و آنها را به خانه آورد.

نمونه های گرفته شده از مریخ نمی کشیده شده از شهاب سنگ های کشف شده بر روی زمین به مدت طولانی در نظر گرفته شده است "جام مقدس علمی مریخ" با توجه به ناسا اصلی و در حال حاضر بازنشسته مریخ تزار اسکات هوبارد.

به جواب قطعی عمیق سوال که آیا زندگی وجود دارد — و یا تا کنون وجود داشته است — فراتر از زمین, نمونه باید توان تجزیه و تحلیل توسط بهترین میکروسکوپ الکترونی و دستگاه های دیگر بیش از حد بزرگ به جا در یک فضاپیما, او گفت:.

"من می خواستم به دانم اگر وجود دارد زندگی جای دیگری در جهان پس از من 9 سال. که بیش از 60 سال پیش" 71 ساله هوبارد گفت: از شمال کالیفرنیا کابین.

"اما فقط شاید من زندگی می کنند برای دیدن اثر انگشت از زندگی بازگشت از مریخ در یکی از آن نمونه های سنگ." گفت: Bridenstine: "هیچ چیز بهتر از آوردن نمونه ها به زمین که در آن ما می توانید آنها را در یک آزمایشگاه و ما می تواند به درخواست هر عنصر از تکنولوژی در برابر این نمونه ها را به تعیین که آیا یا نه وجود دارد در یک زمان زندگی بر سطح مریخ است."

دو دیگر ناسا landers نیز عامل در مریخ: 2018 را بینش و 2012 کنجکاوی مریخ نورد. شش فضاپیمای دیگر در حال بررسی این سیاره از مدار: سه نفر از ما دو نفر از اروپا و یکی از.... APtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de