ناسا انتخاب رئیس جدید انسان spaceflight ماموریت

واشنگتن ژوئن 13 آژانس فضایی آمریکا انتخاب رئیس جدید برای خود انسان spaceflight ماموریت به عنوان آن را با موفقی

توسط HONARMANDKHABAR در 24 خرداد 1399

واشنگتن ژوئن 13

آژانس فضایی آمریکا انتخاب رئیس جدید برای خود انسان spaceflight ماموریت به عنوان آن را با موفقیت ارسال دو فضانورد به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) در هیئت مدیره یک SpaceX Falcon 9 موشک از خاک ایالات متحده و در حال حاضر با هدف زمین انسان بر روی ماه تا سال 2024.

ناسا مدیر جیم Bridenstine انتخاب Commercial Crew Program Manager کتی Lueders به آژانس بعدی دانشیار مدیر بشر اکتشاف و عملیات (HEO) ماموریت اداره.

پس از سال 2014 Lueders کارگردانی کرده است ناسا تلاش برای ارسال فضانوردان به فضا با فضاپیمای خصوصی که به اوج خود رسید در راه اندازی موفق نسخه ی نمایشی-2 از مرکز فضایی کندی در فلوریدا در تاریخ 30 مه.

"Lueders به ما می دهد تجربه فوق العاده و شور و شوق ما نیاز به ادامه به حرکت رو به جلو با آرتمیس و هدف ما از فرود اولین زن و مرد در ماه تا سال 2024," Bridenstine در بیانیه ای گفت: اواخر جمعه.

استیو Stich شده است نام تجاری خدمه برنامه مدیریت.

Lueders خود را آغاز کرد ناسا حرفه ای در سال 1992 در شن و ماسه سفید مرکز آزمون در نیومکزیکو.

او بعد از نقل مکان به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) برنامه و به عنوان حمل و نقل یکپارچه سازی مدیریت که در آن او led تجاری محموله تدارکات و خدمات به ایستگاه فضایی.

"او یک علاقه عمیق در توسعه بازارهای تجاری در فضای قدمت اولیه کار در شاتل فضایی برنامه. از تجاری باری و در حال حاضر تجاری خدمه او با خیال راحت و با موفقیت کمک فشار به گسترش ملت ما پایه های صنعتی گفت: Bridenstine.

به مناسبت آغاز یک دوره جدید در فضایی آمریکا برنامه های SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها حمل فضانوردان ناسا رابرت Behnken و داگلاس Hurley با موفقیت لنگر انداخت با ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) در مه 31.

این اولین crewed ماموریت برای Elon Musk-اجرای SpaceX. این هم اولین crewed راه اندازی از ما پس از دولت بازنشسته این برنامه شاتل فضایی در سال 2011. IANStinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب