ما اولین بانوی Melania Trump, مجسمه, مجموعه ای در آتش در اسلوونی

Rozno, جولای 9 یک مجسمه های چوبی از ما بانوی اول Melania Trump بود را به آتش کشیدند در نزدیکی زادگاه او را از

توسط HONARMANDKHABAR در 19 تیر 1399

Rozno, جولای 9

یک مجسمه های چوبی از ما بانوی اول Melania Trump بود را به آتش کشیدند در نزدیکی زادگاه او را از سونیتسا اسلوونی در شب چهارم جولای به عنوان آمریکایی ها جشن ما روز استقلال گفت: این هنرمند که به سفارش مجسمه سازی.

براد داونی برلین-بر اساس هنرمند آمریکایی به رویترز گفت او تا به حال زندگی به اندازه سیاه ریخت مجسمه سازی حذف به عنوان به زودی به عنوان پلیس اطلاع او در جولای 5 از این حادثه.

"من می خواهم به می دانم که چرا آنها آن را انجام داد" گفت: داونی که امیدوار بود این مجسمه را ترویج گفت و گو در مورد وضعیت سیاسی در ایالات متحده برجسته Melania Trump وضعیت به عنوان یک مهاجر به رئیس جمهور سوگند یاد کرد, برای کاهش مهاجرت است.

در واشنگتن دفتر Melania Trump بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در هفته های اخیر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد شده است تا یک خط سخت در از بین بردن هر کسی یا vandalising ما بناهای تاریخی به عنوان فعالیت سیاسی در برابر نژادی و بی عدالتی است جاروب در سراسر کشور است.

داونی, 39, گفت که او تا به حال ثبت یک گزارش پلیس و می خواهم به مصاحبه با مجرمان اگر پیدا کردم برای یک فیلم او در حال آماده سازی پیش از نمایشگاه خود را با توجه به باز کردن در اسلوونی در ماه سپتامبر.

"تحقیقات در این مورد نشده است و در عین حال, بنابراین ما می تواند فاش کردن جزئیات با توجه به علاقه بیشتر روش" سخنگوی پلیس Alenka Drenik و گفتگو کرد.

اگر چه این مجسمه چهره خشن بود-قطع کننده و غیر قابل تشخیص قبل از آتش این رقم با رنگ آبی کمرنگ شال کت شبیه یک Melania Trump عینک در مراسم سوگند او رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این رقم حک شده بود با اره برقی توسط محلی قوم هنرمند اله Zupevc از تنه یک زندگی درخت زیرفون.

در ژانویه زیادی چوبی مجسمه شبیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طراحی شده توسط یک هنرمند محلی در سال گذشته بود سوخته در اسلوونی شهر مراوتسه شرق پایتخت لیوبلیانا.

ایسناtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب