نپال در حال برنامه ریزی برای از سرگیری پرواز خدمات از اوت 5

کاتماندو در جولای 17 نپال دولت در حال برنامه ریزی برای از سرگیری داخلی و بین المللی عملیات پرواز از ماه آینده

توسط HONARMANDKHABAR در 27 تیر 1399

کاتماندو در جولای 17

نپال دولت در حال برنامه ریزی برای از سرگیری داخلی و بین المللی عملیات پرواز از ماه آینده با این کشور و پی در پی پیشرفت در مبارزه با شیوع کروناویروس.

گردشگری وزارت کار آزمایشی, برنامه ریزی برای شروع پروازهای داخلی از اوت 5 و پروازهای بین المللی از اوت 17, یک مقام نزدیک به وزیر Yogesh Bhattarai گفت PTI. اولین دور پرواز خواهد بود و از کاتماندو پایتخت, او گفت:.

تعداد فعال coronavirus موارد در نپال کاهش یافته و به حدود 6000 این هفته در حالی که بهبود نرخ باقی می ماند قابل توجه در 66.12 درصد است. در مجموع هیمالیا ملت گزارش 17,445 COVID-19 موارد است.

این COVID-19 تلفات افزایش به 40 روز جمعه پس از 73 سال از مرگ با توجه به کروناویروس عوارض تایید شد. مرحوم دیابتی و دچار بیماری قلبی.

گردشگری وزارت را توصیه COVID–19 مدیریت بحران مرکز—به ریاست معاون نخست وزیر Ishwor Pokharel—برای از سرگیری عملیات پرواز از ماه آینده این مقام گفت.

کابینه تصمیم گیری مورد نیاز است برای از سرگیری پرواز خدمات. نپال دولت به حال تعلیق سفر هوایی در هفته سوم ماه مارس برای جلوگیری از گسترش ویروس.

اما پرواز چارتر اداره می شد به ارائه تجهیزات پزشکی و برای بازگشت.

در هفته گذشته نپال شاهد موارد بیشتری از بهبود از تعدادی از عفونت های جدید.

از سرگیری خدمات هوایی است که انتظار می رود به افزایش بسیار مورد نیاز به صنعت گردشگری است که تلاش کرده است با توجه به همه گیر. هزاران نفر از نپال در بخش گردشگری شغل از دست داده اند و بسیاری از شرکت های دارای بسته فروشگاه.

با توجه به جهانی سفر و گردشگری شورای 2018 گزارش نپال بخش گردشگری به طور مستقیم و غیر مستقیم در مورد استخدام 10.5 لاخ مردم ایجاد درآمد بیش از 24,000 کرور روپیه نپالی.

در کل سفر و گردشگری بخش کمک در مورد 7.9 درصد از تولیدات ناخالص کشور را. PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن