مغلوب ساختن پیشی جستن 'امام' با چین امنیتی جدید قانون برای هنگ کنگ: WH

واشنگتن مه 27 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است "ناراضی" با چین جدید امنیت ملی قانون بر

توسط HONARMANDKHABAR در 7 خرداد 1399

واشنگتن مه 27

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است "ناراضی" با چین جدید امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ, کاخ سفید گفته است در میان افزایش تنش میان واشنگتن و پکن در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

چین روز جمعه معرفی پیش نویس یک بحث امنیت ملی قانون در هنگ کنگ در آن مجلس برای تشدید پکن کنترل بیش از این مستعمره سابق بریتانیا در چه چیزی می تواند بزرگترین ضربه را به این سرزمین خودمختاری و آزادی های فردی از سال 1997 هنگامی که آن را تحت چینی قاعده است.

دلار هنگ کنگ, اقتصادی نیروگاه یک منطقه ویژه اداری (SAR) از چین است. این مشاهده "یک کشور دو سیستم" سیاست بریتانیا پس از بازگشت حاکمیت به چین, در تاریخ 1 ژوئیه سال 1997 است که اجازه آن را خاص آزادی بقیه از چین ندارد.

آمریکا در طول چند روز گذشته ابراز نگرانی از قانون جدید چینی در هنگ کنگ است و نشان از گام برداشتن در برابر آن.

"او (تهمت) ناراضی است با چین تلاش و که آن را سخت برای دیدن چگونه هنگ کنگ می تواند باقی می ماند مالی hub اگر چین طول می کشد بیش از" کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه.

به عنوان بسیاری از 16 کنگره معرفی یک قطعنامه در کنگره برای محکوم کردن حزب کمونیست چین را پیشنهاد امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است.

پیشنهاد قانون ممنوعیت تجزیه طلبی براندازی و دخالت خارجی خواهد بود و اساسا upend "یک حزب و دو نظام" ساختار.

در علاوه بر این به افشاگری در مورد پیشنهاد این قطعنامه خواستار جهان ایستاده با هنگ کنگ و ایالات متحده به صراحت این پیشنهاد قرار می دهد پکن در نقض مستقیم 1984 چین و بریتانیا اعلامیه مشترک و هنگ کنگ قانون اساسی.

"حزب کمونیست چین را به اصطلاح 'امنیت ملی' قانون است نه تنها تخطی از موافقت نامه های قبلی آن را نیز یک حمله مستقیم در هنگ کنگ آزادی" گفت: کنگره Markwayne Mullin.

"ما نمی توانیم اجازه CCP دور با این قدرت گرفتن. من افتخار می کنم به cosponsor این قطعنامه با همکاران من ایستاده و با هنگ کنگ در مبارزه خود را در برابر ظلم و ستم," او اضافه شده است.

"هنگ کنگ رونق گرفت به عنوان یک سنگر آزادی" وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت, در بیانیه ای.

"ایالات متحده به شدت خواستار پکن به تجدید نظر در آن فاجعه پیشنهاد رعایت تعهدات بین المللی و احترام هنگ کنگ درجه بالایی از استقلال نهادهای دموکراتیک و آزادی های مدنی است که کلید برای حفظ آن وضعیت خاص تحت قانون ایالات متحده," او گفت:.

کنگره Chris Smith نویسنده از خانه-تصویب هنگ کنگ حقوق بشر و دموکراسی عمل را محکوم پکن تلاش برای از بین بردن هنگ کنگ آزادی مطبوعات و بیان و مونتاژ.

"ما شاهد ناقوس مرگ از درجه بالایی از خودمختاری" که چین کمونیست حاکمان وعده داده شده و تضمین شده در هر دو قانون اساسی و چین و بریتانیا اعلامیه مشترک" او گفت:.

"باید هنگ کنگ اجرایی کری لام همچنان به دنبال دیکته از حزب کمونیست دبیر کل شی جینپینگ و موفق به حفظ حقوق مردم هنگ کنگ, او خواهد شد که ریاست آن بر مرگ" یک کشور دو سیستم "و ایالات متحده مجبور خواهد شد با قانون به ارزیابی مجدد وضعیت هنگ کنگ منطقه ویژه اداری و روابط ما با آن" اسمیت گفت.

اخبار از برنامه های چین بود ملاقات فوری با انتقاد با مخالفت قانونگذاران در هنگ کنگ گروه های مدافع حقوق بشر و ما است.

"این پایان" یک کشور و دو سیستم" گفت: Dennis Kwok یک طرفدار دموکراسی نماینده مجلس با اشاره به این اصل که دلار هنگ کنگ حفظ کرده است محدود دموکراسی و آزادی های مدنی پس از آمدن زیر چینی کنترل.

"(آنها) به طور کامل از بین بردن هنگ کنگ" دنیس گفت.

معترضان گفته بود آنها می ترسید "پایان هنگ کنگ" اگر چین آورده امنیتی جدید قانون.

این لایحه که به تصویب کنگره خلق ملی به عنوان لاستیک-تمبر مجلس برای آن روال تصویب طرح توسط حزب کمونیست چین (CPC) می آید در این زمینه بی امان اضطراب محلی هنگ کنگ مردم خواستار سیاسی و استقلال اداری و توافق با چین که آن را در زمان در اختیار داشتن این مستعمره سابق بریتانیا در سال 1997.

در حالی که هفت ماه است در تحریک سال گذشته است که در آن میلیون ها نفر در زمان فروکش طول coronavirus بحران از ژانویه تا آوریل, بازگشت معترضان به خیابان های این ماه, با این طرفدار استقلال و طرفدار آزادی قانونگذاران دست و پنجه نرم کردن با مقامات امنیتی محلی مقننه اعتراض به محدودیت.

چین مواجه شده است و ثابت انتقاد از رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه مایک Pompeo بیش از منشاء coronavirus و آن عدم ارائه به موقع اطلاعات است.

وزیر امور خارجه چین وانگ یی روز یکشنبه گفت ایالات متحده هل دادن روابط دو کشور را در آستانه یک "جنگ سرد جدید" با انتشار "دروغ" در مورد کوروناویروس و گفت که به تلاش های بین المللی برای شناسایی منبع ویروس است که به کشته شدن بیش از 3,00,000 مردم در سطح جهان است. PTItinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب