نپال و حزب کمونیست را برای تصمیم گیری ساعت آینده به تعویق افتاده برای هفته بیش سیل

کاتماندو در جولای 10 یک جلسه بسیار مهم از نپال و حزب کمونیست برای تصمیم گیری آینده سیاسی نخست وزیر KP Sharma O

توسط HONARMANDKHABAR در 20 تیر 1399

کاتماندو در جولای 10

یک جلسه بسیار مهم از نپال و حزب کمونیست برای تصمیم گیری آینده سیاسی نخست وزیر KP Sharma Oli بود روز جمعه به تعویق افتاد یک بار دیگر و این بار برای یک هفته با استناد به سیل در این کشور در میان خواستار استعفای خود را بیش از سبک خود را از عملکرد و ضد هند اظهارات.

دیدار از نپال و حزب کمونیست 45-عضو قدرتمند ایستاده کمیته برنامه ریزی شده بود برگزار شد.

NCP سخنگوی Narayan Kaji Shrestha به خبرنگاران گفت که در این جلسه به تعویق افتاده به عنوان حزب مشغول بود و در کمک به امداد و عملیات و به حداقل رساندن از دست دادن با توجه به رانش زمین و سیل که آمار بخش های مختلف کشور از روز شنبه زیر باران پی در پی.

حداقل 12 نفر کشته در رانش زمین در urban socialites, لمجونگ و Rukum مناطق در این کشور غربی در روز پنج شنبه.

هفت نفر جان خود را از دست با توجه به رانش زمین در Sarangkot و Hemjan مناطق توریستی معروف نقطه urban socialites منطقه Pokhar توجه کنند.

این چهارمین بار است که این مهم NCP جلسه به تعویق افتاده است. روز چهارشنبه در این نشست به تعویق افتاد به جمعه.

همچنین بخوانید: 12 نفر کشته و 19 مفقود در رانش زمین در نپال

بالا NCP رهبران از جمله نخست وزیر سابق Pushpa کمال Dahal 'Prachanda' را خواستار نخست وزیر Oli استعفای, گفته های اخیر خود را ضد هند سخنان بودند "نه از لحاظ سیاسی و دیپلماتیک مناسب".

تفاوت بین دو جناح از NCP – یک led توسط Oli و دیگر به رهبری حزب رئیس اجرایی 'Prachanda' در این موضوع از قدرت-های – به تازگی به شدت پس از نخست وزیر به طور یک جانبه تصمیم به prorogue بودجه جلسه پارلمان.

آینده سیاسی 68 ساله نفت در حال حاضر انتظار می رود تصمیم هفته آینده در کمیته جلسه میان رشد دخالت هو Yanqui چینی سفیر نپال به صرفه جویی در صندلی خود را.

با توجه به گزارش های رسانه ها Oli و Prachanda برگزار شد یک سری از مذاکرات به آهن از تفاوت های خود را.

Oli است که تحت فشار شدید از پست نخست وزیر و رئیس حزب به عنوان یک اکثریت NCP رهبران خواسته اند او را به انجام این کار با توجه به دولت بدون زرق و برق در پاسخ به COVID-19 همه گیر و یک جانبه اعمال دور زدن حزب.

در یکشنبه, چین سفیر هو ملاقات رهبران ارشد سابق و نخست وزیران Madhav نپال و Khanal به عنوان گیج کننده مذاکرات برای یک قدرت هسته ای قرار بود در بین Oli و گروه مخالف به رهبری Prachanda.

این Prachanda رهبری جناح خواسته است Oli به استعفا از پست نخست وزیر و همچنین رئیس حزب در حالی که Oli آماده است به ترک هر یک از این دو پست کلیدی.

شده است وجود دارد یک تقاضا از رهبران ارشد و کادر به پایبندی به اصل یک مرد یک پست در این حزب پس از این فرایند اتحاد بین CPN-UML و مائوئیست مرکز آغاز شده و از دو سال پیش گفت: Ganesh شاه ایستاده عضو کمیته.

اگر Oli فداکاری یکی از دو اجرایی پست یک راه حل برای بحران کنونی را می توان یافت, او گفت:.

شده است وجود آشفتگی در NCP برای چند ماه گذشته اما Oli در تلاش برای منحرف کردن توجه از گروه مخالف با دادن یک ناسیونالیست شعار و به روز رسانی نپال نقشه سیاسی با ترکیب سه استراتژیک کلیدی هندی سرزمین - Lipulekh, Kalapani و Limpiyadhura – که در خدمت به عنوان وسیله ای برای تسکین داخلی کشمکش برای برخی از زمان.

اما درون حزب تفاوت دوباره ظاهر از هفته گذشته و پس از Oli را متهم کرد که گروه های مخالف به رهبری Prachanda از جوجه ریزی یک توطئه برای حذف او را با کمک از نپال همسایه جنوبی. PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب