نپال حزب حاکم رهبران تقاضا PM Oli استعفای

کاتماندو در ژوئن 30 نخست وزیر KP Sharma Oli اخیر سخنان که تلاش می شد ساخته شده به سرنگونی او و پس از او دولت r

توسط HONARMANDKHABAR در 10 تیر 1399

کاتماندو در ژوئن 30

نخست وزیر KP Sharma Oli اخیر سخنان که تلاش می شد ساخته شده به سرنگونی او و پس از او دولت redrew نپال نقشه سیاسی است نتیجه معکوس با رهبران حاکم حزب کمونیست نپال خواستار استعفای خود را روز سه شنبه.

به عنوان به زودی به عنوان قدرتمند ایستاده جلسه کمیته از حزب حاکم آغاز ساعت رسمی اقامت در Baluwatar در روز سه شنبه نخست وزیر سابق Pushpa کمال Dahal 'Prachanda' ناودان Oli برای سخنان او در روز یکشنبه.

همچنین بخوانید: تلاش می شود که ساخته شده برای سرنگونی من می گوید PM Oli

"نخست وزیر این سخنان که هند شد توطئه برای حذف او بود نه از لحاظ سیاسی و دیپلماتیک مناسب," او گفت:.

"چنین بیانیه ای توسط نخست وزیر ممکن است آسیب روابط ما با همسایه" او هشدار داد.

نخست وزیر Oli در روز یکشنبه وجود دارد گفت: تا به حال شده است در انواع مختلف فعالیت در "سفارتخانه ها و هتل ها" به حذف او از قدرت است. او همچنین گفت: برخی از رهبران نپال نیز در بازی نقش دارند.

متهم همسایه جنوبی و رهبران حزب خودش بود و نه مناسب نظر توسط نخست وزیر و یکی از رهبران ارشد این حزب به نقل از Prachanda عنوان کرد و گفت: در این جلسه.

علاوه بر رهبر Prachanda ارشد رهبران Madhav کومار نپال Jhalanath Khanal معاون رئیس Bamdev Gautam و سخنگوی Narayankaji Shrestha نیز خواسته نخست وزیر Oli به ارائه مدارک و شواهد از اتهام خود را و خواسته به ترک قدرت است.

آنها گفت: نخست وزیر باید استعفا در زمینه های اخلاقی به عنوان او صحبت کرد از جمله "undiplomatic و غیر سیاسی اظهارات." نخست وزیر بود که آن هم در حال حاضر در این جلسه را ندارد هر نظر.

Prachanda بارها صحبت در مورد عدم هماهنگی بین دولت و حزب و او با فشار دادن برای یک مرد یک سیستم موقعیت به دنبال NCP.

این اولین بار نیست که رهبران ارشد خواسته بود نخست وزیر Oli به استعفا از پست خود. در ماه آوریل نیز Oli خواسته شد تا استعفا از پست. PTI



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب