جدید حقوق مصرف کننده قانون در نیروی قوی اما بدون کلاس اقدام اکوسیستم بسیار نیست ممکن است تغییر

این قانون همچنین رفع بدهی در فروشندگان برای تبلیغات گمراه کننده و نادرست محصول/خدمات و آمده است که موارد باید

توسط HONARMANDKHABAR در 30 تیر 1399
The Act also fixes liabilities on sellers for misleading advertisement and faulty product/service, and states that cases must be closed at the earliest.این قانون همچنین رفع بدهی در فروشندگان برای تبلیغات گمراه کننده و نادرست محصول/خدمات و آمده است که موارد باید بسته در اولین.

در حالی که قانون حمایت از مصرف کننده 1986 تضمین حمایت از حقوق مصرف کنندگان آن را مجهز به مقابله با دیجیتال-سن مشکلات که در آن e-commerce و فروشندگان مستقیم دور با تخلفات. اما دولت معرفی یک لایحه جدید در سال گذشته است که ایجاد یک تنظیم کننده—قبلی حمایت از مصرف کننده قانون تا به حال هیچ تنظیم کننده—برای تضمین حقوق مصرف کنندگان. قانون جدید می آید را به اثر امروز و یکی از بزرگترین تغییرات را از یک مصرف کننده به شکایت یک شرکت در محل اقامت خود و نه در آن شرکت مشخص می کند. مهم تر مصرف کننده همچنین می توانید درخواست حضور و غیاب/جلسات از طریق ویدئو کنفرانس که کاهش هزینه های دادخواهی. این قانون همچنین رفع بدهی در فروشندگان برای تبلیغات گمراه کننده و نادرست محصول/خدمات و آمده است که موارد باید بسته در اولین.

دولت هنوز برای رسیدگی به برخی از چالش ها و بار اقتصادی گزارش می دهد که تجارت الکترونیکی قوانین را یک یا دو هفته به اطلاع داده شود. با وجود تلاش های متعددی توسط دادگاه به حکم ظرف 15 روز از شنیدن موارد باید کشیده ظالمانه در طول زمان. بدون قوی, شبه جرم و قانون اکوسیستم مصرف کننده به احتمال زیاد خواهد شد نه یک معامله منصفانه است. کلاس اقدام را قوی تر مورد دادگاه به اعمال فشار مجازات در سیار شرکت که پس از آن شاید اطمینان حاصل شود که مصرف کننده گرفته شده برای اعطا. دیگری صرف تغییر در قانون به این معنی ،

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب