فرم جدید 26AS برای فعال کردن بیچهره دست نگه داشتن از مالیات دهندگان را ITR پر کردن آسان

بهبود فرم 26AS خواهد کمک به مالیات دهندگان برای تکمیل پرونده به سرعت و به درستی توسط بیچهره دست نگه داشتن.اگر

توسط HONARMANDKHABAR در 31 تیر 1399
income tax, income tax return, ITR, ITR filing, TDS, TCS, faceless hand-holding, taxable income, Form 26AS, tax accountability, tax compliance, Statement of Financial Transactions, SFTsبهبود فرم 26AS خواهد کمک به مالیات دهندگان برای تکمیل پرونده به سرعت و به درستی توسط بیچهره دست نگه داشتن.

اگر شما پیدا کردن آن دشوار به فایل اظهارنامه مالیاتی درآمد خود را (ITR) وجود دارد که خبر خوبی برای شما است. تشکیل پرونده ITR را در حال حاضر تبدیل آسان به عنوان فرم جدید 26AS شامل تقریبا تمام اطلاعات مورد نیاز به فایل بازگشت درآمد و عمل به عنوان یک آماده reckoner.

از این ارزیابی سال (AY) بهبود فرم 26AS شامل خواهد شد در این بیانیه از معاملات مالی (SFTs) در دسته بندی های مختلف جزئیات بیشتر در مالیات دهندگان معاملات مالی به عنوان مشخص شده که کمک خواهد کرد که مالیات دهندگان برای تکمیل پرونده به سرعت و به درستی توسط بیچهره دست نگه داشتن.

اخبار مرتبط

بر خلاف ارائه اطلاعات در مورد مالیات کسر در منبع (TDS) مالیات جمع آوری شده در مبدا (TCS) و برخی اطلاعات اضافی مانند جزئیات دیگر مالیات پرداخت می شود و بازپرداخت و TDS به صورت پیش فرض زودتر جدید و بهبود فرم 26AS را SFTs برای کمک به مالیات دهندگان به یاد بیاورید تمام معاملات بزرگ مالی است.

گنجاندن اطلاعات ارائه شده توسط filers مشخص شده SFTs – در قسمت E از فرم 26AS نه تنها توانمند سازی مالیات بر درآمد (it) در بخش تسهیل رعایت داوطلبانه و مالیات پاسخگویی بلکه در بیشتر شفافیت و پاسخگویی در اداره مالیات.

در بخش 285BA از درآمد قانون مالیات بر 1961 این بخش استفاده می شود برای دریافت اطلاعات مانند فروش/خرید اموال غیر منقول, نقدی, واریز/برداشت از صرفه جویی در حساب بانک سپرده خرید سهام اوراق قرضه ارزي وجوه متقابل بیع متقابل سهام پرداخت کارت اعتباری, نقدی پرداخت برای کالاها و خدمات و غیره با توجه به افراد با داشتن ارزش معاملات مالی پس از سال مالی 2016 به بعد از "افراد مشخص شده" مانند بانک ها و صندوق های متقابل موسسات صدور اوراق قرضه و ثبت یا sub-ثبت ،

در حال حاضر تمام اطلاعات از جمله شرايط مختلف SFTs خواهد شد نشان داده شده در شکل جدید 26AS که جدا از حصول اطمینان از پاسخگویی نیز سهولت فرایند e-پر بازده مانند آماده به استفاده از داده ها کمک خواهد کرد که در محاسبه صحیح بدهی مالیاتی در یک احساس خوب محیط زیست است.

از حالا به بعد بخشی E از فرم 26AS نمایش داده خواهد شد زمینه های مانند نوع معامله نام SFT filer تاریخ معامله تعداد احزاب تک/مشترک حزب معامله مقدار و حالت پرداخت و سخنان و غیره که می تواند کمک به مالیات دهندگان صادقانه در پرونده خود بازگشت درآمد با به روز رسانی معاملات مالی در حالی که آن را به دست برداشتن از کسانی که مالیات دهندگان که سهوا پنهان کردن معاملات مالی خود را باز می گرداند.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن