جدید که ارشاد خواستار شواهد بیشتری در هوابرد coronavirus انتقال

در آخرین انتقال ارشاد اذعان کرد که برخی از شیوع گزارش مربوط به داخل سالن شلوغ فضاهای پیشنهاد کرده اند امکان ان

توسط HONARMANDKHABAR در 20 تیر 1399

در آخرین انتقال ارشاد اذعان کرد که برخی از شیوع گزارش مربوط به داخل سالن شلوغ فضاهای پیشنهاد کرده اند امکان انتقال آئروسل مانند طول تمرین گروه کر در رستوران ها و یا در کلاس های تناسب اندام.

اما چه کسی گفت که تحقیقات بیشتر است "ضروری و مورد نیاز برای بررسی چنین موارد و ارزیابی اهمیت خود را برای انتقال COVID-19."

بر اساس بررسی آن از زمان شواهد که گفت: رمان کروناویروس که باعث COVID-19 اسپرد بین مردم از طریق مستقیم و یا غیر مستقیم در تماس با سطوح آلوده یا تماس نزدیک با افراد آلوده که از گسترش این ویروس از طریق بزاق و ترشحات تنفسی یا قطرات منتشر شد زمانی که یک فرد آلوده سرفه, عطسه صحبت می کند و یا آواز می خواند.

در این گزارش به شرح زیر نامه سرگشاده ای از دانشمندان که تخصص در گسترش بیماری در هوا - به اصطلاح aerobiologists - که خواست جهانی بدن برای به روز رسانی خود را راهنمایی در مورد چگونگی تنفسی گسترش بیماری شامل آئروسل انتقال است.

"این یک حرکت در مسیر درست البته یکی کوچک. آن است که تبدیل شدن روشن است که همه گیر است و رانده شده توسط سوپر, پخش كردن, حوادث که بهترین توضیح برای بسیاری از کسانی که حوادث است آئروسل انتقال گفت:" خوزه Jimenez یک شیمیدان در دانشگاه کلرادو که امضا این نامه که روز دوشنبه منتشر شد در مجله بالینی بیماری های عفونی.

چگونه اغلب coronavirus گسترش توسط هوابرد یا آئروسل مسیر - به عنوان توسط قطرات بزرگتر در سرفه و عطسه - روشن نیست.

در یک نشست خبری در روز پنج شنبه, Dr. Anthony Fauci, مدیر ما موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: وجود دارد بسیاری از شواهد هنوز در هوابرد انتقال SARS-CoV-2 اما گفت: "من فکر می کنم این یک فرض منطقی که در آن رخ می دهد."

A screenshot of the new WHO guidelines on COVID-19 transmission

یک تصویر جدید که دستورالعمل در COVID-19 انتقال

اگر چه ناقص Fauci گفت: شواهد تا کنون است "مبنای اساسی برای چرا ما در حال حاضر بنابراین قصد گرفتن مردم - به خصوص افراد بدون علائم - به پوشیدن ماسک. قادر به دیدن اگر ما می تواند به کاهش در برابر آن" او گفت:.

تنها تعداد بسیار کمی از بیماری ها هستند که از طریق ذرات معلق در هوا و یا کوچک ذرات شناور. این شامل سرخک و سل - دو بیماری بسیار مسری است که نیاز شدید اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض.

که هدایت اذعان دارد که برنامه انتقال رمان coronavirus می تواند رخ دهد در طول خاص پزشکی است که تولید ذرات معلق در هوا مانند در هنگام انجام لولهگذاری.

در این شرایط آنها توصیه پزشکی کارگران انجام اين روش به سایش سنگین N95 ماسک تنفسی و سایر تجهیزات حفاظتی در یک به اندازه کافی تهویه اتاق.

هر گونه تغییر در این که ارزیابی خطر انتقال می تواند بر آن زمان مشاوره در نگه داشتن 1 متر (3.3 فوت) فاصله فیزیکی. دولت نیز با تکیه بر آژانس برای هدایت همچنین ممکن است به تنظیم بهداشت عمومی اقدامات با هدف ممانعت از گسترش ویروس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن