NoGAME: trump's حرکت به سهولت شکار گریزلیز ضد حفاظت

مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی ساخته شده شکار گریزلیز و گرگ در آلاسکا آسان تر و نه غیر انسانی است.که ما رئیس ج

توسط HONARMANDKHABAR در 23 خرداد 1399
مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی ساخته شده شکار گریزلیز و گرگ در آلاسکا آسان تر و نه غیر انسانی است.

که ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است از طرفداران اوباما-دوران سبز قوانین هیچ راز است. اما آن است که هنوز تکان دهنده است که او را به عنوان آنجا که به خنثیسازی کلیدی برای حمایت از حیات وحش زمانی که این قابلیت ها به شمار بزرگترین تهدید برای تنوع زیستی این سیاره از زمین شناسی سیارک اعتصاب و یا سیل. مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی ساخته شده شکار گریزلیز و گرگ در آلاسکا آسان تر و نه غیر انسانی است.

در حالی که خرس شکار شده است قانونی در آلاسکا برای مدت طولانی در حال حاضر دولت اوباما در حال محدود جنبه های خاصی مانند شکار توله و ماده خرس. مغلوب ساختن پیشی جستن است junked این حمایت اجازه می دهد یک فصل باز در گریزلیز. شکارچیان هم اکنون می توانید با قرار دادن طعمه یک عمل اوباما در انتخابات ریاست جمهوری ساخته شده غیر قانونی است.

اخبار مرتبط

در حالی که منطق اتمام حجت است درنده کنترل به افزایش جمعیت و گوزن و گوزن و نه است وجود دارد مقدار شواهد علمی حمایت از این خط عمل و نه نگرانی برای گوزن شمالی/کربو جمعیت هدایت هر هدف بلند پروازانه—افزایش جمعیت است که هدفمند برای بازی-شکار این حیوانات.

یک مقاله در Anchorage Daily News جزئیات چگونه مطالعات نشان داده اند که کاهش درنده اعداد کمک کنید بهبود جمعیت حیوانات دیگر در دولت است. در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش ممکن است خوب برای کسب و کار -- آلاسکا بازی اداره می کند و با چنگک جمع کردن پول از شکار—آن است که anti-حفاظت و ضد محیط زیست است.

بدون داده های واقعی خاکستری/گرگ جمعیت اجازه می دهد بی رویه شکار است که به سختی بهتر است. در حالی که تلاش جاهای دیگر نسبت به حفظ حیات وحش—هند فقط گزارش افزایش در هر دو خود ببر و شیر جمعیت—ما را به ماجراجویی هزینه خواهد شد جهان در بزرگ.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب