شمال سوریه درگیری را ترک ده ها تن از جنگجویان مرده

بیروت ژوئن 9 شورشیان به طور خلاصه اسیر چند دولت-برگزار موقعیت در شمال غربی سوریه روز دوشنبه در مبارزه ای که در

توسط HONARMANDKHABAR در 20 خرداد 1399

بیروت ژوئن 9

شورشیان به طور خلاصه اسیر چند دولت-برگزار موقعیت در شمال غربی سوریه روز دوشنبه در مبارزه ای که در سمت چپ بیش از 40 جنگجویان مرده در هر دو طرف مخالف گفت.

ضد دولت توهین آمیز بود در میان جدی ترین از اوایل ماه مارس زمانی که توافق میان ترکیه و روسیه متوقف سوریه دولت در سه ماه هوایی و زمینی مبارزات انتخاباتی به تهران برگزار می شود استان ادلب.

روز دوشنبه مبارزه صورت گرفت در اطراف Jabal al-زاویه منطقه در جنوب لبه شمال غربی استان باقی مانده دژ شورشی در این کشور است.

روسیه اصلی حامی رئیس جمهور سوریه, بشار اسد, در حالی که ترکیه پشت اپوزیسیون سوریه در تلاش برای حذف او از قدرت است. روسیه و ترکیه را تبدیل به قدرت اصلی کارگزاران در این کشور جنگ زده.

بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه یک مخالف جنگ مانیتور گفت: نیروهای دولتی راه اندازی یک ضد حمله تحت پوشش روسی حملات هوایی بعد از بعد از ظهر دوشنبه به دست آوردن کنترل از روستاهای Fatatra و منارا که آنها از دست دادند.

رصدخانه گفت: 22 شورشی و 19 سرباز کشته شدند در مبارزه با.

ادلب-بر اساس فعال طاهر آل عمر گفت شورشیان به رهبری توسط اعضای القاعده مرتبط حیات تحریر الشام یا HTS اسیر سه موقعیت و زمان یک زندانی است.

او افزود که HTS ارسال تشویقها به خط مقدم.

یک حمله مشابه در یک منطقه در نزدیکی در اوایل ممکن است به سمت چپ بیش از 50 کشته و مرده و نیروهای دولتی به دست آورد منطقه ساعت بعد. — APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب