در حال حاضر غذا خوردن "ماسک Parottas" در مادورای رستوران! در اینجا است که چرا Parottas در حال خدمت به عنوان ماسک

ماسک parottas در حال حاضر در نظر گرفتن تمام توجه در این شهر است. تصویر: ANIآیا فقط ماسک می پوشند اما خوردن آنه

توسط HONARMANDKHABAR در 20 تیر 1399
ماسک parottas در حال حاضر در نظر گرفتن تمام توجه در این شهر است. تصویر: ANI

آیا فقط ماسک می پوشند اما خوردن آنها را بیش از حد! در حالی که این صدا ممکن است تعجب مردم می توانند با خوردن ماسک در مادورای رستوران. این ماسک در واقع parottas خدمت در چنین شکل کاملا یک پیام مهم است. در جنوب هند همه جا parotta است که معمولا در خدمت بسیاری از اشکال گرفته شده از یک شکل جدید در خط با زمان بیماری همه گیر کوروناویروس. یک صدای جیر جیر توسط ANI نشان داد که این ایده این است که برای ایجاد آگاهی و تشویق مردم در مادورای به خاطر پوشیدن ماسک. ماسک parottas در حال حاضر در نظر گرفتن تمام توجه در این شهر پس از معروف kothu parotta, veechu parotta, kaima parotta و فلفل parotta که کاملا رایج هستند.

یک گزارش توسط PTI با استناد به شهر مبتنی بر parotta استاد K L کومار گفت که این ایده است که مردم را آگاه در مورد اهمیت پوشیدن ماسک به عنوان وجود دارد افرادی که تمرین آن را به درستی. او معتقد است که این کوچک است و نقش قابل توجهی او می تواند در طول Coronavirus بیماری همه گیر. به گفته او هنگامی که مردم را ماسک به شکل Parottas آنها را به درایو صفحه اصلی پیام برای جلوگیری از گسترش COVID-19 عفونت است.

اخبار مرتبط

در این گزارش برجسته شده است که کومار ساخته شده است که همه مشتریان خود را به مخاطبان است. پس تمامی دستورات غذای آماده هر دولت اعلام کومار اولین نمایش این ماسک به شکل parottas به مشتریان قبل از او بسته آنها. او تاکید کرد که مردم باید متوجه نیاز به ماسک به عنوان تعدادی از موارد در این شهرستان در حال افزایش است برای چند روز و همه گیر در حال گسترش سریع است. ماسک شکل است که در veechu parottas آن را به عنوان یکی که در آن خمیر نازک و دایره ای شکل و خورده به لایه های بسیاری با جیب هوا.

آن است که به یاد داشته باشید که مادورای در تامیل نادو شاهد افزایش تعداد تایید Coronavirus موارد و در حال حاضر 5,299 موارد به عنوان روز پنج شنبه. مرگ و میر رسیده 95 در شهرستان. در همین حال دولت اعلام کرده تعطیلی کامل در شهر و اماکن نزدیک. این مستند که انتظار می رود به آسانسور پس از 12 جولای.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب