استخدام در حال حاضر! هند بازار کار است تندرست

کارشناسان در زمینه فن آوری – هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی اطلاعات علوم – در خواست بزرگ با توجه اکثر کسب و کار ن

توسط HONARMANDKHABAR در 13 مرداد 1399
کارشناسان در زمینه فن آوری – هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی اطلاعات علوم – در خواست بزرگ با توجه اکثر کسب و کار نیاز به استفاده بیشتر از آن.

با هند بازگشت به کار, استخدام برداشت تا کمی منصفانه سرعت در یکی از آخرین ماه است. مشاوران منابع انسانی می گویند آن را نزدیک به 70 درصد از پیش Covid-19 سطوح با شرکت ها به سرعت پر کردن موقعیت های خالی. خبر خوب این است که چند شرکت های بزرگ چند ملیتی در حال شروع به حرکت و کار بیشتر به هند و انتظار می رود به گام استخدام خود فن آوری جهانی R&D و سایر موارد مورد نیاز تا پایان سال است. کسانی که متخصص در مدیریت ریسک و تداوم کسب و کار می توانید فرمان های خود را به قیمت; کسب و کار در حال تقلا برای پیدا کردن کارشناسان در این فضا است.

در واقع بسیاری از سازمان های محلی باید انتقال سریع به کار-از-محیط خانه و کسب و کار چیدن البته به آرامی در مقیاس بزرگ دیوان کیفری بینالمللی ارجاع شود بعید است. به عنوان سانجی شتی سر (استراتژیک مدیریت حساب) Randstad هند گفت: FE "به جای واکنش زانو حرکت تند و سریع, مد, شرکت خودداری از کوچک سازی. آنها آن را درک خواهد هزینه آنها را 4-5 بار مقدار به استخدام آموزش و آوردن مردم به سرعت هنگامی که وضعیت به حالت عادی بازگشت." شتی گفت: تمرکز شده است در مورد نحوه مدیریت جریان های نقدی و اقلام مختلف به جای به شدت کاهش یافته.

اخبار مرتبط

کارشناسان در زمینه فن آوری – هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی اطلاعات علوم – در خواست بزرگ با توجه اکثر کسب و کار نیاز به استفاده بیشتر از آن. نیکولاس Dumoulin, مدیر عامل, Michael صفحه هند مشاهده مهارت های شرکت ها به دنبال مربوط به انتقال دیجیتال و همچنین به عنوان فن آوری مهندسی و اطلاعات علوم است. "این در تقاضا در سراسر e-commerce, SaaS, بازی, عملکرد بازاریابی و همچنین تحرک بخش" صفحه گفت.

شرکت به طور فزاینده ای با تمرکز بر کسب و کار آنلاین انجام داده الکترونیکی خرید برداشت تا majorly در Covid-19 محیط زیست است. ساری manufacturres در جنوب, به عنوان مثال, در حال استخدام کارشناسان آن را به صنوبر تا وب سایت خود را. "بسیاری از سازمان ها به دنبال تجزیه و تحلیل داده ها و انجام برخی از شماره های خرد و نیز ویژوال تجارت آنلاین بود که اهمیت داده می شود پیش از آن. واقعیت مجازی و برنامه توسعه مهارت های بیش از حد در تقاضا به عنوان داده های دانشمندان" شتی گفت.

Dumoulin لیست بخش های که در آن استخدام شده است دیدن یک وانت: داروسازی —محلی و MNC – e-commerce, بازی و تحرک است. شرکت در Edtech مالی, فناوری, امنیت سایبری و بیمه نیز اضافه کردن به تیم خود. جدا از الزامات مورد نیاز برای مهارت های فن آوری شرکت ها نیز نیاز به استخدام برای نقش های جدید; پزشکان و سلامت screeners مثلا.

بانک ها سراغ کارشناسان دیجیتال آنها به عنوان آماده سازی برای موج بعدی از تحول به تماس های بانکی. حرفه ای که می توانید در طراحی معماری در تقاضا.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب