در حال حاضر که در آن ما? بوندسلیگا ری استارت میان همه گیر

آلمانی لیگ فوتبال تصمیم هفته گذشته برای از سرگیری اول و بخش دوم از 16 ماه مه پس از دو ماه تعلیق با تیم تحت هفت

توسط HONARMANDKHABAR در 24 اردیبهشت 1399

آلمانی لیگ فوتبال تصمیم هفته گذشته برای از سرگیری اول و بخش دوم از 16 ماه مه پس از دو ماه تعلیق با تیم تحت هفت روز انزوا دوره پس از آزمایش جدید کروناویروس.

رهبران بایرن begin نهایی نه matchdays با سفر به اتحادیه برلین در روز یکشنبه با بوروسیا دورتموند چهار امتیاز پشت مدافع بازی شالکه 04 و یک روز پیش از آن.

"بوندسلیگا موفق به تبدیل شدن به اولین لیگ های بزرگ در سراسر جهان به راه اندازی مجدد" مدیر عامل بایرن Karl-Heinz Rummenigge گفت.

"و با بوندسلیگا به عنوان تنها لیگ به پخش در تلویزیون من انتظار ما خواهد شد که مخاطبان از یک میلیارد است," او گفت: SportBild مجله روز چهارشنبه.

دقیق بهداشت مقررات معنی همه بازی ها برگزار خواهد شد در خالی استادیوم تنها با برخی از 300 ضروری کارکنان و مسئولان در این عرصه است.

بازیکنان گفته شده نه به تف, جشن در گروه و یا تماس دست با آمپول تیم در حالی که برخی از باشگاه ها را با استفاده از موسیقی و مقوا cutouts از طرفداران به منظور افزایش فضای در مسابقات.

لیگ از جان گذشته است برای تکمیل فصل 30 ژوئن به صورت قراردادی دلایل و آگاهی از این خطر دیگر تعلیق اگر وجود دارد بسیاری از مثبت ویروس موارد در میان بازیکنان.

آن را در حال حاضر هشدار داد از "وجود " تهدید" وضعیت مالی باشگاه های مختلف با توجه به تعلیق و هشدار داده است یکی دیگر از وقفه فاجعه بار خواهد بود برای هر دو لیگ و تیم.

LEWANDOWSKI مناسب

وقفه مجاز است در لیگ بهترین گلزن, Robert Lewandowski, برای بهبود یافتن از یک پا آسیب است که باید حکومت بایرن رو به جلو از چندین مسابقات بود و فصل نشده است متوقف شده است.

قطب شده است به عقب مناسب برای هفته و نگاهی به انتخاب کنید تا جایی که او را ترک کردن و اضافه کردن به 25 لیگ اهداف به عنوان او تعقیب فصل رکورد 40 مجموعه توسط گرد مولر در سال 1972 است.

دورتموند در 51 نقطه جلوتر از RB لایپزیگ داده نشده تا در این عنوان اما راه اندازی مجدد خواهد شد و بدون مجروح کاپیتان مارکو رویس.

دورتموند باید این مشکل بیشتر در اجرا و لایپزیگ مربی جولیان Nagelsmann امید به بایرن یک اجرا برای پول خود را.

"اگر بایرن در فرم بالا پس از آن عنوان خواهد شد تصمیم گرفت آنها را به ویژه هنگامی که آنها چنین رهبری," او گفت:.

"اما ما هنوز هم سعی کنید به پیروزی در این nine-بازی مسابقات برای ایجاد نظری شرایط به پایان بسیار بالا است."

بوروسیا منچنگلدبچ چهارم در 49 و بایر لورکوزن در 47 هنوز هم به بازی بایرن اما آنها تقریبا قطعی به آن را از نبرد برای چهارم لیگ قهرمانان با شالکه بیشتر از 10 امتیاز ششم.

در انتهای دیگر جدول پادربورن را در بوندسلیگا از روی لئامت دادن به نظر می رسد مجموعه به پایان رسیده و پس از یک فصل با این باشگاه گذشته در 16 نقطه شش خاموش حذفی سقوط نقطه اشغال شده توسط فورتونا دوسلدورف.

در سال 2004 قهرمان Werder Bremen در محل 17 18 امتیاز نیاز به گام تا یک دنده اگر آنها برای جلوگیری از دوم سقوط از سال 1980.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de