پیر واکسن ممکن است توقف coronavirus مطالعه نکات. دانشمندان تردید دارند

پیر standbys مانند Bacille Calmette-Guerin سل واکسن و واکسن فلج اطفال به نظر می رسد برای کمک به قطار سیستم ایم

توسط HONARMANDKHABAR در 9 مرداد 1399

پیر standbys مانند Bacille Calmette-Guerin سل واکسن و واکسن فلج اطفال به نظر می رسد برای کمک به قطار سیستم ایمنی بدن برای پاسخ به طیف گسترده ای از عفونت ها از جمله باکتری ها, ویروس ها و انگل ها ،

در حال حاضر یک مطالعه نشان می دهد که افرادی که دریافت کرده اند خاصی معمول واکسن در گذشته از جمله در دوران کودکی واکسن مانند واکسن سرخک-اوریون-سرخجه و فلج اطفال و همچنین بزرگسالان واکسن آنفولانزا — پایین تر coronavirus عفونت نرخ از کسانی که به تازگی واکسینه شوند.

اما بسیاری از کارشناسان استقبال گیری با شک و تردید. این مقاله یک تحلیل از پرونده سلامت الکترونیک از مایو کلینیک آنلاین ارسال شده; از آن شده است از طریق بررسی دقیق فرآیند و پذیرفته نشده توسط یک مجله پزشکی.

منتقدان با اشاره به روش های متعدد مشکلات. این یک مطالعه گذشته نگر; مانند آن را به یک ارتباط بین واکسن — یک نشانگر به طور کلی سلامت و رفتارهای سالم و کاهش خطر ابتلا به عفونت.

اما این مطالعه ثابت نمی کند علت و معلولی رابطه است. در حالی که دانشمندان به طور کلی در نظر مطالعات مانند این مفید برای تولید فرضیه که ممکن است ارزش بررسی بیشتر آنها را دور از قطعی.

محققان مورد تجزیه و تحلیل سوابق واکسیناسیون فرزندتان از 137,037 بیمارانی که تست شده برای عفونت با کوروناویروس مقایسه جفت همسان شده از واکسینه و بیماران واکسینه نشده بودند که در غیر این صورت مشابه است.

بیماران کاهش میزان عفونت اگر آنها اخیرا با توجه به بالا بودن دوز واکسن آنفولانزا و یا تا به حال شده است در مقابل واکسن فلج اطفال سرخک-اوریون-سرخجه و آبله مرغان بیماری پنوموکوک هپاتیت A و هپاتیت B یا هموفيلوس آنفلوآنزا نوع B در مقایسه با کسانی که تا به حال دریافت نکرده اند کسانی که واکسن در سال های اخیر است.

سطح خطر کاهش متنوع بسته به نوع واکسن و چگونه به تازگی فردی به حال واکسینه شده است. اما به طور کلی دوران کودکی واکسن در ارتباط بودند به کاهش بیشتری در coronavirus عفونت از بالا دوز واکسن آنفولانزا داده شده به افراد مسن.

و برخی از واکسن ها اگر دریافت پنج سال قبل از مطالعه شروع شد و به بالاتر coronavirus نرخ ابتلا به عفونت از جمله ویروس پاپیلومای انسانی واکسن و یکی در برابر حصبه و همچنین meningococcal واکسن.

محققان رفت و به دردهای بزرگ به حساب متغیر است که ممکن است ساخته شده اند تفاوت از جمله تست نرخ و جغرافیایی تغییرات در coronavirus نرخ و همچنین به عنوان عوامل دموگرافيک مانند سن و نژاد و قومیت هر چند برخی از منتقدان گفت: این تلاش ها سقوط کرد.

"فرضیه ما در حال آزمایش این است که سیستم ایمنی بدن حافظه تحریک شده توسط این واکسن گفت:" یکی از نویسندگان این مقاله Venky Soundararajan بنیانگذار nference یک شرکت است که با استفاده از هوش مصنوعی برای سنتز پزشکی اطلاعات است.

"و سپس همراه می آید SARS-CoV-2" او گفت:, "و سیستم ایمنی بدن قادر به دریافت این ویروس به پشت خاموش و روشن شدن آن را پس از آن نمی تواند حمله های متعدد سلول ها و تبدیل شدن به یک عفونت تمام عیار."

در یکی از دراماتیک پیدا کردن, سیاه بیمارانی که دریافت کرده بود به بیماری پنوموکوک واکسن پنج سال قبل از مطالعه تا به حال به طور قابل توجهی کاهش خطر آزمایش مثبت برای coronavirus در مقایسه با مشابه بیمارانی که تا به حال بدست نمی واکسن. که واکسن محافظت در برابر 13 انواع باکتری ها از جمله برخی از آن علت ذات الریه.

اما به گفته کارشناسان این یافته ها باید تفسیر با احتیاط.

"مطالعات گذشته نگر بزرگ هستند و آنها با ارائه برخی نکات وجود دارد هشدارهای گفت:" دکتر Shyam Kottilil یک استاد پزشکی با موسسه انسان شناسی در دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی. "این بسیار دشوار است برای ایجاد علیت."

علاقه متقابل اثر حفاظتی واکسن منجر به تلاش برای repurpose پیر واکسن است که ممکن است بالقوه به ارائه حداقل گذرا حفاظت در برابر coronavirus تا خاص واکسن علیه SARS-CoV-2 توسعه داده شده است و ثابت شده بی خطر و موثر, او گفت:.

"اما هیچ کس نمی داند که آیا این روش کار می کنند مگر اینکه ما آزمون آنها" Kottilil گفت. "به تایید شما نیاز به انجام این کار واقعا خوب کارآزمایی تصادفی بالینی." کمی وجود دارد که انگیزه ای برای شرکت های خصوصی برای سرمایه گذاری در گران محاکمه به دلیل قدیمی واکسن ارزان و خاموش-ثبت اختراع او اضافه شده است.

دکتر کریستین Stabell بن یک استاد بهداشت جهانی در دانشگاه جنوب دانمارک که مورد مطالعه پتانسیل اختصاصی اثرات واکسن در برابر بیماری های عفونی گفت: "شواهد کافی" که ویروس ضعیف شده زنده واکسن می تواند باعث افزایش مقاومت به ظاهر نامربوط عفونت.

اما مقاله جدید رنج می برد از بسیاری از محدودیت او افزود: در میان آنها که نویسندگان نیست به اندازه کافی برای ایجاد مقایسه با گروه واکسینه شده و واکسینه نشده افراد و نه باز کردن عوارض انواع واکسن.

او به خصوص در مورد به اصطلاح سالم اثر کاربری: افرادی که دارای معنی هستند و نگران سلامت خود هستند به احتمال زیاد هر دو به دریافت واکسن و همچنین به آزمایش می شود برای coronavirus حتی بدون علائم است.

که "امر منجر به ارتباط مثبت بین واکسیناسیون و منفی آزمون" بن گفت: در یک ایمیل. "نویسندگان اذعان دارند این کار و انجام کاری برای کاهش تاثیر, اما همچنان یک نگرانی بزرگ."

c.2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de