'یک خوشه یک منطقه': مرکز حرکت در خوشه محصول بر اساس الگوی پانل به زودی

هر چند این مرکز شده است صحبت کردن در مورد خوشه محور رویکرد برای دو سال گذشته برای اولین بار یک کمیته تشکیل خوا

توسط HONARMANDKHABAR در 1 مرداد 1399
Though the Centre has been talking about the cluster-driven approach for the last two years, for the first time a committee will be formed so that all the related ministries work together, an expert said. هر چند این مرکز شده است صحبت کردن در مورد خوشه محور رویکرد برای دو سال گذشته برای اولین بار یک کمیته تشکیل خواهد شد به طوری که همه مربوط به وزارتخانه ها با هم کار می کنند یک کارشناس گفت. (تصویر نماینده)

این مرکز به زودی با تشکیل کمیته برای اجرای به اصطلاح "یک خوشه یک منطقه' طرح با هدف تشویق کشاورزان به اتخاذ مناسب ترین محصول در منطقه خود کمک خواهد کرد که آنها را در درک بهتر قیمت با افزایش مقیاس.

این کمیته با نمایندگی از سایر ادارات را از نزدیک با کار متحده برای اطمینان از تمام مرکزی طرح در بخش کشاورزی هستند re گرا محلی تقاضای کشاورزان در حال توسعه خوشه است.

اخبار مرتبط

نخست وزیر نارندرا مودی در تعامل با مقامات ممکن است در راه برای تقویت بخش کشاورزی در حال تاکید بر اهمیت توسعه تجاری هند که برای کشاورزی خوشه می تواند به ترویج.

"یکی از کشاورزی و یا باغبانی محصول در حال حاضر در حال رشد در یک منطقه و یا داشتن پتانسیل در تمام پارامترها مانند اقلیم مناسب و ظرفیت برای افزایش درآمد کشاورزان مشخص خواهد شد. هر دو مرکز و ایالات متحده با هم کار خواهد کرد برای ارائه لازم در بازار پیوندی با دعوت از پردازنده و صادرکنندگان این محصول به منبع آن به طور مستقیم از کشاورزان و یا از طریق یک کشاورز تولید کننده سازمان (اعضای این سازمان)" یک وزارت کشاورزی ایران ،

در حالی که راه اندازی دستورالعمل 'formalisation از میکرو پردازش مواد غذایی شرکت' (FME) طرح و پردازش مواد غذایی و صنایع وزیر Harsimrat Kaur Badal در تاریخ 29 ژوئن گفته بود که این طرح را در "یک منطقه یک محصول (ODOP) رویکرد". هر چند او گفته بود که ایالات متحده را شناسایی محصول غذایی برای منطقه است و تصمیم گرفت آن را به یک تلاش مشترک دولت و مرکز منابع گفت. این ODOP محصول می تواند هر یک از باغبانی, کشاورزی و متفقین بخش مانند شیلات و فراورده های لبنی.

در زیر 10 ، 000 تومان کرور روپیه FME طرح دولت گفت: دو لاخ میکرو شرکت خواهد بود با کمک اعتباری مرتبط یارانه بیش از یک دوره 5 ساله تا FY25 برای کمک به ایجاد زیرساخت ها و بازاریابی ODOP محصولات. این unorganised پردازش مواد غذایی بخش نزدیک به 25 لاخ واحد (66% واقع در مناطق روستایی) که منجر به 74 درصد از کل اشتغال در این بخش در حالی که باقی مانده 25 درصد کار در سازمان صنایع.

هر چند این مرکز شده است صحبت کردن در مورد خوشه محور رویکرد برای دو سال گذشته برای اولین بار یک کمیته تشکیل خواهد شد به طوری که همه مربوط به وزارتخانه ها با هم کار می کنند یک کارشناس گفت. تجارت وزارت در سال 2018 اعلام کرده بود که 50 ولسوالی در سراسر کشور خواهد بود توسعه یافته به عنوان صادرات خوشه. مثلا Kadapa و آنانتاپور مناطق در آندرا پرادش شناسایی شدند موز برای صادرات است. با این حال مشکلات وجود دارد به فروش موز حتی در بازار داخلی پس از مستند اعلام کرد در ماه مارس و در نهایت به وزارت کشاورزی تنظیم ساخته شده به فروش آن در کشورهای دیگر.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن