یکی از دو سیاتل معترضان با ماشین تصادف می میرد دیگر در ICU

نیویورک, جولای 5 دو زن معترضان در سیاتل شد آمار در روز شنبه با یک سرعت ماشین است که سوار را به جمعیت نشان دادن

توسط HONARMANDKHABAR در 15 تیر 1399

نیویورک, جولای 5

دو زن معترضان در سیاتل شد آمار در روز شنبه با یک سرعت ماشین است که سوار را به جمعیت نشان دادن در یک بزرگراه بین ایالتی باعث آسیب های که منجر به مرگ یک, در حالی که دیگر ترک در بیماری جدی است.

سیاتل است که تظاهرات متعدد برخی از بزرگراه های بین ایالتی, از مارس 25 کشتن جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در یک خیابان مینیاپولیس در حالی که او در بازداشت پلیس, و, که دستگیر شد ،

تابستان تیلور درگذشت اواخر روز شنبه در Harborview Medical Center, یک سخنگوی سوزان گرگ گفت: سلامت از طریق تلفن و اضافه کرد که Diaz, عشق دیگر مجروح معترض که در واحد مراقبت های ویژه.

پلیس گفت: راننده خودرو یک زن 27 ساله در سیاتل مرد دستگیر شد در صحنه حادثه صورت گرفت که حدود 1:30 a. m. PDT (0830 GMT) و چهره های متعدد به اتهام جنایت.

"او قرار داده شده بود در بازداشت هنگامی که سربازان وارد در صحنه" تعقیب Van Cleave یک ایالت واشنگتن گشت سپاهی به رویترز گفت با گوشی های قبلی.

"این تحقیقات هنوز ادامه دارد. در این زمان ما مشکوک مواد مخدر یا الکل به عنوان یک عامل در سقوط است." محققان نمی دانند که اگر راننده در نظر گرفته شده برای ضربه زدن به تظاهر او اضافه شده است.

یک ویدیو از این حادثه ارسال شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که تنهاست و سفید اتومبیل سرعت بزرگراه میان ایالتی-5, swerving برای جلوگیری از یک ون که پارک شده بود به مسدود کردن جاده و به سمت یک گروه کوچک از پاچه معترضان که سعی زدگی به دور است.

این خودرو دیده می شود قابل توجه دو نفر بودند که دو حرف بیش از سقف آن به زمین در پیاده رو. ایسناtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب