یک سوم از ما ویروس مرگ و میر ساکنان خانه سالمندان و یا کارگران

خانه سالمندان جمعیت های در معرض خطر آلوده بودن — و در حال مرگ از coronavirus با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری

توسط HONARMANDKHABAR در 24 اردیبهشت 1399

خانه سالمندان جمعیت های در معرض خطر آلوده بودن — و در حال مرگ از coronavirus با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس شناخته شده است به خصوص کشنده به افراد مسن با شرایط بهداشتی اساسی و گسترش می تواند به راحتی از طریق جمع امکانات که در آن بسیاری از مردم زندگی در یک محیط محدود و کارگران حرکت از یک اتاق به اتاق.

در حالی که فقط 11 درصد از این کشور موارد رخ داده در دراز مدت مراقبت از امکانات و میر مرتبط با COVID-19 در این امکانات حساب برای بیش از یک سوم از این کشور همه گیر مرگ و میر.

در صورت عدم وجود اطلاعات جامع از برخی از ایالت ها و دولت فدرال بار شده است نصب و راه اندازی پایگاه داده خود را از coronavirus موارد و مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از امکانات برای افراد مسن است. این شامل خانه های سالمندان زندگی کمک امکانات مراقبت از حافظه امکانات بازنشستگی و جوامع ارشد و امکانات توانبخشی.

Jewish Senior Services in Bridgeport, Conn, on Friday, May 1, 2020. The New York Times

یهودی ارشد خدمات در Bridgeport, Conn, در روز جمعه, مه 1 سال 2020 است. نیویورک تایمز

برخی از ایالت ها از جمله کلرادو, ایلینوی, مریلند, Nevada, New Jersey و کارولینای جنوبی به طور منظم انتشار تجمعی داده ها در موارد و مرگ و میر در امکانات خاص. ماساچوست, میشیگان و اوهایو در میان دیگران ارائه برخی از اطلاعات در تعدادی از موارد — و نه در مرگ و میر. دیگران گزارش مجموع بالغ برای خود دولت است اما ارائه اطلاعات که در آن عفونت و یا مرگ و میر رخ داده است. حدود ده گزارش بسیار کم و یا هیچ چیز در همه.

سهم مرگ و میر وابسته به تسهیلات مراقبت دراز مدت برای افراد مسن است و حتی بیشتر استارک در سطح دولت است. در 14 متحده تعدادی از ساکنان و کارگران که درگذشت حساب برای بیش از نیمی از تمام مرگ و میر ناشی از ویروس است.

این بار' تعداد بر اساس رسمی تأیید از کشورهای استان ها و امکانات خود را. آنها عبارتند از ساکنان و در مواردی که گزارش شده است در دسترس کارکنان از امکانات. با توجه به تنوع گسترده ای در این نوع از اطلاعات در دسترس در مجموع تقریبا به طور قطع نشان دهنده یک undercount واقعی تلفات.

بر اساس زمان " تجزیه و تحلیل برخی از 850 کشور 3,100 شهرستانهای استان حداقل یک coronavirus مورد مربوط به مراقبت دراز مدت تسهیلات برای افراد مسن است.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن