شیوع بیماری در آلمان, کره جنوبی نشان می دهد خطرات در کاهش تا

رم مارس 9 کره جنوبی پایتخت تعطیل بیش از 2100 میله و دیگر nightspots در روز شنبه به دلیل استفاده از خوشه ای از

توسط HONARMANDKHABAR در 20 اردیبهشت 1399

رم مارس 9

کره جنوبی پایتخت تعطیل بیش از 2100 میله و دیگر nightspots در روز شنبه به دلیل استفاده از خوشه ای از coronavirus عفونت و آلمان درهم شامل تازه شیوع بیماری در کشتارگاه تاکید خطرات مقامات چهره به عنوان آنها سعی کنید به بازگشایی اقتصاد خود را.

در جای دیگر بلاروس را قفل شده است و با وجود افزایش تعداد مورد دیدم ده ها هزار نفر از مردم به نوبه خود به علامت پیروزی روز سالگرد آلمان نازی را شکست و در سال 1945. که در مقایسه با روسیه که در آن خاموش رویداد صورت گرفت بیش از خالی مربع قرمز.

در سراسر جهان ما و دیگر سخت-آمار کشورهای در حال کشتی با توجه به سهولت محدودیت در کسب و کار و فعالیت بدون لمس کردن مرگبار موج دوم از عفونت است.

آلمان و کره جنوبی که هر دو انجام آزمایش های گسترده و تماس با ردیابی شده اند و مورد ستایش قرار داد برای اجتناب از مرگ و میر دسته جمعی که غرق کشورهای دیگر است. اما حتی در آنجا مقامات تلاش کرده اند با پیدا کردن تعادل بین صرفه جویی در زندگی و صرفه جویی در شغل.

در کره جنوبی که در آن یک کاهش در موارد جدید باعث شده بود دولت برای شل کردن سئول تعطیل هزاران نفر از کاباره ها میزبان بارها و دیسکو پس از ده ها تن از عفونت در ارتباط بودند به باشگاه را برانگیخت که رفت آخر هفته گذشته به عنوان کشوری آرام و اجتماعی آن-فاصله دستورالعمل.

بسیاری از عفونت های مرتبط بودند به 29 سال است که دیدار سه کاباره ها قبل از تست مثبت است.

مقامات بهداشتی در آلمان مواجه شیوع بیماری در سه کشتارگاه در آنچه دیده می شد به عنوان یک آزمون از استراتژی دولت برای برخورد با هر گونه تجدید حیات از این ویروس به عنوان محدودیت ها کاسته.

در همین حال دولت آمد تحت موشکافی بیش از خود را در دست زدن به بحران است.

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas گفت: اروپا باید اذعان کرد که آن را "نبود خوبی آماده" برای شیوع.

در ایالات متحده, داخلی, دولت, ایمیل های به دست آمده توسط آسوشیتد پرس نشان می دهد که تصمیم به کنار گذاشتن مشاوره دقیق از ملت کنترل بیماری کارشناسان برای بازگشایی جوامع در طول اپیدمی در آمد از بالاترین سطح از کاخ سفید است.

در سراسر جهان به این ویروس تایید شده است به آلوده بیش از 3.9 میلیون نفر کشته و بیش از 2,75,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط دولت.

سخت-آمار ایتالیا دیدم مردم بازگشت به خیابان ها به صورت سنتی خود را aperitivos و شادی کردن در آب و هوای خوب به عنوان محدودیت وجود دارد باید کاسته. در برخی موارد مردم رفت و بیش از حد برای مقامات.

میلان شهردار جوزپه سالا هشدار داد که "یک تعداد انگشت شماری از مردم دیوانه" شد و با قرار دادن این شهر را بهبود اقتصادی در معرض خطر و تهدید به تعطیل این شهر مرسوم Navigli منطقه پس از جمعیت جوان میلان دیده شد در aperitivo ساعت نادیده گرفتن اجتماعی-دورى قوانین.

در رم Campo dei Fiori گل و سبزی در بازار شلوغ بود صبح روز شنبه اولین آخر هفته ایتالیایی ها اجازه داده شد در خارج از بیش از فقط کار و ضرورت. این کمپو پیازا طولانی یک مرکز شبانه نیز بازگشت به زندگی در شب aperitivo ساعت.

اما سردرگمی در مورد آنچه که در حال حاضر مجاز است و چه چیزی نیست ایجاد سرخوردگی برای صاحبان کسب و کار.

کارلو آلبرتو صاحب TabaCafe آرژانتین است, امپانادا بار بود که فروش کوکتل به مشتریان چند جمعه گفت که پس از بازگشایی در این هفته او شده بود با تهدید به جریمه توسط پلیس به دلیل جمعیت که شکل گرفته بود در مقابل نوار خود را.

"من قرار است به ارسال آنها را به خانه? آنها نیاز به یک گارد در اینجا به انجام این کار است," او گفت:. "قوانین نیست روشن این حکم روشن نیست. شما نمی دانید که آنچه شما می توانید انجام دهید."

در جای دیگر پاکستان اجازه مغازه ها و کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز و برخی دیگر از کسب و کار به بازگشایی در روز شنبه در حالی که بیش از 1600 نفر و 24 و میر گزارش شده است. نخست وزیر عمران خان گفت: دولت عقب محدودیت به دلیل آن را نمی تواند پشتیبانی از میلیون ها نفر از خانواده ها که بستگی دستمزد روزانه.

دولت هشدار داده است که کنترل را دوباره تحمیل اگر مردم نتواند به دنبال اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

دیگران تحمیل محدودیت های جدید: کویت در خاورمیانه اعلام کرد یک مستند از روز شنبه از طریق 30 مه.

اسپانیایی ها آموخته شب جمعه که مقامات بهداشتی اجازه خواهد داد که مناطق است که باید خود را نشان داد بیمارستان در حال آماده مسئولیت رسیدگی به موج دوم عفونت به مقیاس مستندات خود را.

در بخش هایی از اسپانیا بیشتر به شدت روستایی مناطق کافه ها و رستوران ها خواهد شد مجاز به باز کردن 50 درصد از صندلی در فضای باز در روز دوشنبه و کلیساها تئاتر و موزه ها نیز می تواند بازگشایی با محدودیت در حضور و غیاب.

اما مادرید و بارسلونا, بزرگترین کشور شهرستانها هر دو به شدت ضربه توسط این ویروس باقی می ماند قفل شده است.

"این بیماری همه گیر در حال تحول است favourably اما این خطر وجود دارد از دیگر شیوع است که می تواند تولید جدی فاجعه" بهداشت و درمان اسپانیا رسمی فرناندو سیمن گفت: در روز شنبه. "مسئولیت شخصی حیاتی است."

شیوع مجبور ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به مناسبت روز پیروزی بدون معمول پمپ از یک رژه نظامی در میدان سرخ مسکو برگزار شد.

در سال جاری رعایت شده است انتظار می رود به خصوص به دلیل آن است که در سالگرد 75. به جای پوتین گذاشته گل در آرامگاه سرباز گمنام و یک نمایش نظامی ممکن است محدود به یک روگذر از 75 جنگنده و هلیکوپتر.

بلاروس هر چند با برگزاری یک رژه نظامی در مقابل جمعیت بزرگ در پایتخت مینسک با وجود شدت افزایش عفونت کروناویروس.

بلاروس اعمال محدودیت برای توقف این ویروس گسترش و خودکامه رئیس جمهور الکساندر لوکاشنکو است را رد کرد و نگرانی در مورد آن را به عنوان یک "روان". APtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب