آکسفورد واکسن آفرید

لندن, جولای 20 یک Covid واکسن ایجاد شده توسط دانشگاه آکسفورد امن به نظر می رسد و باعث قوی پاسخ ایمنی در بدن دا

توسط HONARMANDKHABAR در 31 تیر 1399

لندن, جولای 20

یک Covid واکسن ایجاد شده توسط دانشگاه آکسفورد امن به نظر می رسد و باعث قوی پاسخ ایمنی در بدن دانشمندان اعلام روز دوشنبه پس از اولین مرحله از آزمایش های انسانی.

دوز از این واکسن داده شد به 1,077 افراد سالم با سن بین 18 و 55 در پنج انگلستان بيمارستان در مارس-آوریل به عنوان بخشی از فاز اول کارآزمایی بالینی و نتایج منتشر شده در "لانست" مجله پزشکی.

انگلستان علائم معامله 90 میلیون دوز

  • فاز I و II اطلاعات برای واکسن نشان می دهد که آن را نمی شود به هر عکس العمل های غیر منتظره و شبیه ایمنی پروفایل قبلی واکسن از این نوع است.
  • این پاسخ ایمنی مشاهده شده در خط با آنچه در مطالعات قبلی نشان داده اند که در ارتباط با حفاظت در برابر SARS-CoV-2 ویروس.

نتایج نشان داد که این ناشی از قوی آنتی بادی و سلول T پاسخ ایمنی بدن به مدت 56 روز. "هنوز کارهای زیادی باید انجام شود قبل از ما می توانیم تایید اگر ما واکسن کمک خواهد کرد که مدیریت Covid-19 همه گیر اما این نتایج اولیه برگزاری قول" گفت: پروفسور سارا گیلبرت همکاری نویسنده از مطالعه.

"و همچنین در ادامه به تست ما واکسن در فاز سوم آزمایش های ما نیاز به یادگیری بیشتر در مورد ویروس – برای مثال ما هنوز هم نمی دانم که چگونه قوی یک پاسخ ایمنی بدن ما نیاز به تحریک به طور موثر محافظت در برابر SARS-CoV-2, عفونت," او گفت:. دانشمندان در پشت محاکمه در بر داشت پاسخ می تواند حتی بیشتر پس از دوز دوم. — PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب