پاکستان دولت می گذارد چمن مصنوعی در Kartarpur صاحب gurdwara برای تسهیل زائران در آب و

لاهور جولای 14 دولت پاکستان گذاشته شده است یک 16,000 پا چمن مصنوعی در حیاط Kartarpur صاحب Gurdwara به منظور تس

توسط HONARMANDKHABAR در 24 تیر 1399

لاهور جولای 14

دولت پاکستان گذاشته شده است یک 16,000 پا چمن مصنوعی در حیاط Kartarpur صاحب Gurdwara به منظور تسهیل سر پا زائران پیاده روی بر روی سنگ مرمر کف در گرمای سوزان یک مقام ارشد روز دوشنبه گفت:.

زائران سیک از پاکستان شده اند بازدید gurdwara پس از آن بازگشایی شد در ژوئن 29 زیر بسته شدن آن به مدت سه ماه با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

"AstroTurf گذاشته بود بر روی سنگ مرمر کف Gurdwara Darbar صاحب هفته گذشته" مهاجر اعتماد ملک تخته (ETPB) سخنگوی امیر هاشمی گفت PTI.

او گفت: gurdwara کف سنگ فرش شده با 16,000 پا چمن در حیاط برای تسهیل زائران به عنوان آنها را به راه رفتن لخت پا بر روی سنگ مرمر کف و در این آب و هوای گرم دشوار است به راه رفتن و یا نشستن بر روی آن.

هندی, زائران در حال حاضر در حال دیدن نمی gurdwara به هند به طور موقت به حالت تعلیق حج و ثبت نام برای Kartarpur صاحب Gurdwara در مارس 16 از نظر شیوع کروناویروس.

زائران از تمام ادیان از هند مجاز به انجام دور سال سفر بدون روادید به تاریخی gurdwara در استان پنجاب پاکستان.

"هنوز هم وجود دارد هیچ سیگنال سبز از هند اجازه می دهد تا سیک ها به دیدار gurdwara," هاشمی اضافه کرد: پاکستان سیک ها اما در حال بازدید از آن از ماه ژوئن 29.

سیک ها از پاکستان و هند مجاز به مشاهده Darabar صاحب با پیروی از دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای اجتماعی فاصله. ETPB و پاکستان سیک Gurdwara Prabandhak کمیته های ساخته شده ترتیبات ویژه برای ایمنی زائران.

وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی گفت که پاکستان تا به حال منتقل سمت هند در مورد آمادگی خود را برای بازگشایی راهرو در ارتباط با مناسبت سالگرد مرگ سیک حاکم مهاراجه Ranjeet سینگ در ژوئن 29.

منابع دولت هند در دهلی نو گفت: پاکستان در تلاش بود برای ایجاد یک سراب سرقفلی با پیشنهاد به بازگشایی راهرو در ژوئن 29.

این منابع همچنین فکر کرده اید که چرا پاکستان پیشنهاد برای بازگشایی آن را در چنین کوتاه اطلاع از دو روز در حالی که یک توافق دو جانبه در راهرو برای ارائه اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط هر دو طرف حداقل هفت روز قبل از تاریخ سفر می کند.

این 4 کیلومتر-طولانی Kartarpur راهرو را فراهم می کند دسترسی بدون روادید به زائران سیک به بازدید Gurdwara نهایی محل استراحت سیک ایمان بنیانگذار Guru Nanak Dev که تا به حال صرف 18 سال گذشته از عمر خود را در Kartarpur.

در ماه نوامبر سال گذشته دو کشور انداخت باز کردن کریدور ارتباط دیره بابا صاحب در Gurdaspur در هند و Gurdwara Kartarpur صاحب در پاکستان در یک تاریخی مردم-به-مردم ابتکار عمل.

Kartarpur صاحب Gurdwara واقع شده است و در پاکستان نارووال منطقه در سراسر رودخانه راوی در حدود چهار کیلومتر از دره بابا ناناک حرم. PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن